Scenariusz:
Benedikt RöskauZdjęcia:
David SlámaObsada:
Benjamin Sadler, Katharina Wackernagel, Hans-Werner Meyer, Caroline Peters, Matthias Brandt, Bernd Stegemann, Jürgen Schornagel, Peter Fitz (więcej)Obsada
Benjamin Sadler
Kanada
Najlepsze filmy:
Anna Karénina (2013) (film telewizyjny)
Wojna i pokój (2007) (serial)
Luther (2003)
Katharina Wackernagel
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Baader-Meinhof (2008)
Das Adlon. Eine Familiensaga (2013) (serial)
Die Pfefferkörner und der Fluch des schwarzen Königs (2017)
Hans-Werner Meyer
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Baader-Meinhof (2008)
Homevideo (2011) (film telewizyjny)
Die Cleveren - Du stirbst, wie ich es will! (1998) (film telewizyjny)
Caroline Peters
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
A może Adolf? (2018)
Lalecet Al Hamaim (2004)
Contergan (2007) (film telewizyjny)
Matthias Brandt
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Glück (2012)
Das Geheimnis des Totenwaldes (2020) (serial)
Die Wölfe (2009) (serial)
Bernd Stegemann
Najlepsze filmy:
Balon (2018)
Baader-Meinhof (2008)
Das Leben ist eine Baustelle. (1997)
Jürgen Schornagel
Rzesza Niemiecka
Najlepsze filmy:
Odlotowy sekstet (1997)
Wings of Fame (1990)
Manta, Manta (1991)
Peter Fitz
Rzesza Niemiecka
Najlepsze filmy:
Harmonie Werckmeistera (2000)
Do zobaczenia, chlopcy (1987)
Die Wannseekonferenz (1984) (film telewizyjny)
August Zirner
Stany Zjednoczone
Najlepsze filmy:
Das Wunder von Wörgl (2018) (film telewizyjny)
Homo Faber (1991)
Osada Godność (2015)
Sylvester Groth
Niemcy Wschodnie
Najlepsze filmy:
Nasze matki, nasi ojcowie (2013) (serial)
Bękarty wojny (2009)
Lektor (2008)
Ernst Stötzner
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Underground (1995)
Frantz (2016)
Victoria (2015)
Stephan Kampwirth
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Tamta strona ciszy (1996)
Who Am I. Możesz być kim chcesz (2014)
Gladbeck (2018) (serial)
Olivia Magnani
Włochy
Najlepsze filmy:
Skutki miłości (2004)
Contergan (2007) (film telewizyjny)
La Jungle (2006)
Karl Fischer
Austria
Najlepsze filmy:
Gloomy Sunday - Ein Lied von Liebe und Tod (1999)
Die Kirschenkönigin (2004) (serial)
Mein bester Feind (2011)
Alexander Strobele
Austria
Najlepsze filmy:
Lista Schindlera (1993)
Via Mala (1985) (serial)
Uprising (2001) (film telewizyjny)
Irene Rindje
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Cztery minuty (2006)
Toni Erdmann (2016)
Szkolna imprezka (2013)
Dörte Lyssewski
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Królowa Margot (1994)
Neger, Neger, Schornsteinfeger (2006) (film telewizyjny)
Zamek (1997) (film telewizyjny)
Axel Wedekind
Niemcy Wschodnie
Najlepsze filmy:
Agnes und seine Brüder (2004)
Böseckendorf - Die Nacht, in der ein Dorf verschwand (2009) (film telewizyjny)
Contergan (2007) (film telewizyjny)
Sybille Schedwill
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Księżniczka i wojownik (2000)
Der Schatz der weißen Falken (2005)
Männer wie wir (2004)
Jochen Kolenda
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Wyścig (2013)
Nichts mehr wie vorher (2013) (film telewizyjny)
Le Garde du corps (1984)