Reżyseria:
Roman ValentkoObsada
Ivan Šándor
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Mesto tieňov (2008) (serial)
Ako som prežil (2009) (serial)
Dunaj, k vašim službám (2023) (serial)
Dana Košická
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Tajné životy (2014) (serial)
Mesto tieňov (2008) (serial)
Čas nádejí (2024) (serial)
Tibor Vokoun
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Hniezdo (2020) (serial)
Tajné životy (2014) (serial)
Za sklom (2016) (serial)
Jozef Kapec
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Tajné životy (2014) (serial)
Mesto tieňov (2008) (serial)
Policie Modrava (2011) (serial)
Eugen Libezniuk
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Informator (2020) (serial)
Nieświadomi (2019) (serial)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Tomáš Horváth
Najlepsze seriale:
V mene zákona (2009) (serial)
Rodinné prípady (2012) (serial)
Susedské prípady (2015) (serial)
Marcel Ochránek
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Tajné životy (2014) (serial)
Mesto tieňov (2008) (serial)
Nesmrteľní (2010) (serial)
Jozef Švoňavský
Najlepsze seriale:
Tajné životy (2014) (serial)
Za sklom (2016) (serial)
Websterovci (2017) (serial)
Milan Malinovský
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Mesto tieňov (2008) (serial)
Doktor Martin (2015) (serial)
Policie Modrava (2011) (serial)
Kamil Mikulčík
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Za mestskými múrmi (1998) (serial)
Nesmrteľní (2010) (serial)
1890 (2017) (serial)
Pavel Kříž
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
The Scarlet Pimpernel (1999) (serial)
Labirynt (2015) (serial)
Ztracená brána (2012) (serial)
Lukáš Latinák
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Informator (2020) (serial)
Útěk do Budína (2003) (serial)
Nesmrteľní (2010) (serial)
Silvia Donová
Najlepsze seriale:
Aféry (2010) (serial)
V mene zákona (2009) (serial)
Rodinné záležitosti (2013) (serial)
Marta Kurčík-Potančoková
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Mesto tieňov (2008) (serial)
Prokurátorka (2023) (serial)
Kriminálka Kraj (2022) (serial)
Hana Letková Gajdošová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Alžbetin dvor (1986) (serial)
Bakaláři (1972) (serial)
Nesmrteľní (2010) (serial)
Andrej Palko
Najlepsze seriale:
Mesto tieňov (2008) (serial)
Nesmrteľní (2010) (serial)
Ako som prežil (2009) (serial)
Jana Zvaríková
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Alžbetin dvor (1986) (serial)
Mesto tieňov (2008) (serial)
Štúrovci (1991) (serial)
Igor Kasala
Najlepsze seriale:
Kriminálka Staré Mesto (2010) (serial)
Dunaj, k vašim službám (2023) (serial)
Aféry (2011) (serial)
Adriana Geričová
Najlepsze seriale:
Dr. Ludsky (2011) (serial)
Panelák (2008) (serial)
V mene zákona (2009) (serial)
Michal Iľkanin
Najlepsze seriale:
Kriminálka Staré Mesto (2010) (serial)
Aféry (2010) (serial)
V mene zákona (2009) (serial)