Zdjęcia:
Viktor SmutnýMuzyka:
Support LesbiensObsada:
Filip Blažek, Zuzana Norisová, David Novotný, Jitka Schneiderová, David Matásek, Soňa Norisová, Betka Stanková, Pavel Řezníček, Jonáš Zima, Tobiáš Urbánek, Ivana Valešová, Radana Herrmannová (więcej)Odcinki(13)
-
Zpátky na scéně (S02E01)
-
Myslíš to vážně? (S02E02)
-
Jsem Indiana Jones (S02E03)
-
Kdy se začaly dít tyhle věci? (S02E04)
-
Výstava (S02E05)
-
Loučení se svobodou (S02E06)
-
Zásnubní prsten (S02E07)
-
Svatba (S02E08)
-
Tichá domácnost (S02E09)
-
Hry dospělých (S02E10)
-
Loučení (S02E11)
-
Na tváři lehký smích (S02E12)
-
Laura (S02E13)
Obsada
Jiří Knot
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Vlak dětství a naděje (1985) (serial)
The Scarlet Pimpernel (1999) (serial)
Roman Slovák
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Lata dziewięćdziesiąte (2022) (serial)
Ochránce (2021) (serial)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Martin Učík
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
České století (2013) (serial)
Chlap (2022) (serial)
Život a doba soudce A. K. (2014) (serial)
Martin Donutil
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Labirynt (2015) (serial)
Zdivočelá země (1997) (serial)
Vasil Fridrich
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Lata dziewięćdziesiąte (2022) (serial)
Večery Analogonu (2002) (serial)
Ochránce (2021) (serial)
Ondřej Kobza
Najlepsze seriale:
Boží mlýny (2021) (serial)
Přešlapy (2009) (serial)
Petr Vršek
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Svět pod hlavou (2017) (serial)
Labirynt (2015) (serial)
Czerwona linia (2018) (serial)
Bronislav Kotiš
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Přítelkyně z domu smutku (1992) (serial)
Zdivočelá země (1997) (serial)
Vyprávěj (2009) (serial)
Martina Preissová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Četnické humoresky (2001) (serial)
Furia (2016) (serial)
Krev zmizelého (2006) (serial)
Ester Ládová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Přešlapy (2009) (serial)
Zdeněk Dušek
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Tisícročná včela (1983) (serial)
Svět pod hlavou (2017) (serial)
Renata Visnerová-Prokopová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Ochránce (2021) (serial)
Expozitura (2009) (serial)
Polda (2016) (serial)
Zdeněk Pohlreich
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Přešlapy (2009) (serial)
Vinaři (2014) (serial)
Ohnivý kuře (2016) (serial)
Jolana Běhounková
Najlepsze seriale:
Okresní přebor (2010) (serial)
Ambicja (2014) (serial)
Přešlapy (2009) (serial)
Michaela Tomešová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Labirynt (2015) (serial)
Terapia (2011) (serial)
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (serial)
Miro Grisa
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
České století (2013) (serial)
Život a doba soudce A. K. (2014) (serial)
Bakaláři (1972) (serial)
Marcela Peňázová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Čapkovy kapsy (2011) (serial)
Bakaláři (1972) (serial)
Petr Soumar
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Četnické humoresky (2001) (serial)
Četníci z Luhačovic (2017) (serial)
Polda (2016) (serial)
Zuzana Kajnarová
Czechosłowacja