Reżyseria:
Peter HledíkScenariusz:
Eugen GindlZdjęcia:
Vlado HollošMuzyka:
Petr HapkaObsada:
Vlado Müller, Viliam Polónyi, Karel Heřmánek, Anton Trón, Pavol Mikulík, Milan Kiš, Ľudovít Króner, Ján Kusenda, Oľga Vronská, Emil Kosír, Ľubica Očková, Hana Gregorová, Mária Grimeková (więcej)Obsada
Vlado Müller
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Zhŕňajova nevesta (1978) (film telewizyjny)
Miedziana wieża (1970)
Śmierć nazywa się Engelchen (1963)
Viliam Polónyi
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Siedzę na gałęzi i jest mi dobrze (1989)
Rok na dedine (1967) (film telewizyjny)
Tysiącletnia pszczoła (1983)
Karel Heřmánek
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Z diabłami nie ma żartów (1984)
Bratři Karamazovi (1981) (nagranie teatralne)
Śmierć pięknych saren (1986)
Anton Trón
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Ružové sny (1976)
Noční jezdci (1981)
Prípad Barnabáš Kos (1964)
Pavol Mikulík
Państwo słowackie
Najlepsze filmy:
Tysiącletnia pszczoła (1983)
Henrich IV. (1987) (nagranie teatralne)
Portrét Doriana Graya (1969) (film telewizyjny)
Milan Kiš
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Tysiącletnia pszczoła (1983)
Balada o siedmich obesených (1968) (film telewizyjny)
Lekár umierajúceho času (1983) (serial)
Ľudovít Króner
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Uroczystość żałobna (1969)
Stíny horkého léta (1977)
Nepokojná láska (1975) (serial)
Ján Kusenda
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Chodník cez Dunaj (1989)
Sezam, otvor sa! (1974) (film telewizyjny)
Chuť vody (1982) (film telewizyjny)
Oľga Vronská
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Sváko Ragan (1976) (film telewizyjny)
Ja, stará mama, Iliko a Illarion (1988) (film telewizyjny)
Na Bukvovom dvore (1993) (film telewizyjny)
Emil Kosír
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Nepokojná láska (1975) (serial)
Očovské pastorále (1973)
Ešte sa nevraciam (1975) (film telewizyjny)
Ľubica Očková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Pomocník (1980) (film telewizyjny)
Pomocník (1981)
Niewierność po słowacku (1980)
Hana Gregorová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Tysiącletnia pszczoła (1983)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Vianočné oblátky (1977) (film telewizyjny)
Mária Grimeková
Najlepsze filmy:
Bičianka z doliny (1981) (film telewizyjny)
Chuť vody (1982) (film telewizyjny)
Soňa Korenčiová-Poloniová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Pacho, hybský zbojník (1975)
Jennie Gerhardtová (1979) (film telewizyjny)
Americká tragédia (1976) (film telewizyjny)
Michal Monček
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Sváko Ragan (1976) (film telewizyjny)
Siedzę na gałęzi i jest mi dobrze (1989)
Vianočné oblátky (1977) (film telewizyjny)
Július Farkaš
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Chuť vody (1982) (film telewizyjny)
Amerikán (1976) (film telewizyjny)
Páni sa zabávajú (1971)
Dušan Lenci
Państwo słowackie
Najlepsze filmy:
Bokser i śmierć (1962)
Omyl doktora Moresiniho (1988) (film telewizyjny)
Všetci ľudia budú bratia (1996) (film telewizyjny)
Rudolf Kraus
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Lekár umierajúceho času (1983) (serial)
Svědek umírajícího času (1990)
Zypa Cupak (1976) (film telewizyjny)
Magda Dolejšová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Utrpení mladého Boháčka (1969)
Wakacje dla psa (1980)
Szybko tu, szybko tam (1988)
Mátyás Dráfi
Królestwo Węgier
Najlepsze filmy:
Harmonie Werckmeistera (2000)
Tysiącletnia pszczoła (1983)
Ja milujem, ty miluješ (1980)