Występują
Adela Vinczeová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Richard Müller, Adela Vinczeová: ONA A ON (2017) (koncert)
Voda, čo ma drží nad vodou (2019)
Martin "Pyco" Rausch
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Prvý slovenský horor (2014)
Jozef Bednárik
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Sváko Ragan (1976) (film telewizyjny)
Rok na dedine (1967) (film telewizyjny)
Naši synovia (1975) (serial)
Zuzana Fialová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Babí léto (2001)
Pokłosie (2012)
Reguły kłamstwa (2006)
Petra Polnišová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Inwalida (2023)
Muzyka (2007)
Marie Terezie (2017) (serial)
Juraj Mokrý
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Anjel milosrdenstva (1993)
Konec velkých prázdnin (1996) (serial)
Muzikál (1993)
Iveta Bartošová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Hity 89 (1989) (koncert)
Karel Svoboda 65 (2004) (koncert)
Zlatý Slavík 1989 (1990) (koncert)
Roman Pomajbo
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
České století (2013) (serial)
I ve smrti sami (2004) (film telewizyjny)
Touha (2011) (nagranie teatralne)
Štefan Skrúcaný
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Koncert pre Jara Filipa (2001) (koncert)
Legenda o rytieroch zo Sitna - Viva zbor! (2013) (nagranie teatralne)
Modrá ruža (1996) (film telewizyjny)
Eva Máziková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Pacho, hybský zbojník (1975)
Posledný bohém - Karol Duchoň 70 (2020) (koncert)
Smršť (2024)
Nela Pocisková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Posledný bohém - Karol Duchoň 70 (2020) (koncert)
Simona Krainová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Dvojníci (2016)
Byl jednou jeden polda (1995)
Kamarád do deště II - Příběh z Brooklynu (1992)
Marek Vašut
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Mňága - Happy end (1996)
Hitler: Narodziny zła (2003) (film telewizyjny)
Niczego nie żałuję (2007)
Andrej Hryc
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Siedzę na gałęzi i jest mi dobrze (1989)
Dutý kameň (1985) (film telewizyjny)
Lekár umierajúceho času (1983) (serial)
Elena Podzámska
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Jozef Mak (1996) (nagranie teatralne)
Colette (2013)
Eros a Psycha (1993) (film telewizyjny)
Kateřina Brožová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Gazdina roba (1992) (nagranie teatralne)
Poprask na laguně (1996) (nagranie teatralne)
Jacobowski a plukovník (1998) (nagranie teatralne)
Zdeněk Chlopčík
Czechosłowacja
Braňo "Bruno" Ciberej
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Zima kúzelníkov (2006) (film telewizyjny)
Jana Hospodárová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Wyzwanie śmierci (2006)
Filip Tůma
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Nesmrteľní (2010) (serial)
Prekliaty služobník lásky (2000) (film telewizyjny)
Oteckovia - Finále (2022) (film telewizyjny)