Stalowy alchemik: Misja braci
Scenariusz:
Hiroshi ŌnogiZdjęcia:
Mayuko FurumotoMuzyka:
Akira SenjuObsada:
Rie Kugimiya, Romi Paku, 高本めぐみ, Masayuki Omoro, Jun Konno, 天田益男, Tomoyuki Shimura, Mai Gotou, Yōko Sōmi, Kenta Miyake, Hiroyuki Yoshino, Kazuki Yao, Takashi Hikida, Ryūzaburō Ōtomo, Kiyoyuki Yanada (więcej)Opisy(1)
Kiedy Scara atakują dwie chimery, ku jego zaskoczeniu z pomocą przychodzą mu Elricowie. Starcie Winry ze Scarem kończy się tragicznie. (Netflix)
Obsada
Rie Kugimiya
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Romi Paku
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
高本めぐみ
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Magi: Sinbad no bóken (2016) (serial)
Slayers (1995) (serial)
Masayuki Omoro
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Initial D Fifth Stage (2012) (serial)
Jun Konno
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Hellsing (2006) (serial)
Gintama (2006) (serial)
天田益男
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Kenpú denki Berserk (1997) (serial)
Initial D Fourth Stage (2004) (serial)
Tomoyuki Shimura
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Oshi no Ko (2023) (serial)
Mai Gotou
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Gin no sadži (2013) (serial)
K-ON! (2009) (serial)
Yōko Sōmi
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Made in Abyss (2017) (serial)
Kimi wa hókago Insomnia (2023) (serial)
Kenta Miyake
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Initial D Fourth Stage (2004) (serial)
Hiroyuki Yoshino
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Haikjú!! (2014) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Kazuki Yao
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Initial D: Second Stage (1999) (serial)
Initial D (1998) (serial)
Takashi Hikida
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Ruróni Kenšin: Meidži kenkaku romantan (1996) (serial)
Gintama (2006) (serial)
Ryūzaburō Ōtomo
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Initial D Fourth Stage (2004) (serial)
Kiyoyuki Yanada
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Kazuya Nakai
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Notatnik śmierci (2006) (serial)
Initial D Fifth Stage (2012) (serial)
Masaki Terasoma
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Mušoku tensei: Isekai ittara honki dasu (2021) (serial)
Kiyotaka Furushima
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Haikjú!! (2014) (serial)
Kuroko no basket (2012) (serial)
Yūki Hayashi
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Kuroko no basket (2012) (serial)
Shin'ichirō Miki
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Initial D: Second Stage (1999) (serial)
Initial D (1998) (serial)