Odcinki(12)
-
Osudové rozhodnutie (E01)
-
Dieťa za život (E02)
-
Stratený (E03)
-
Až kým nás smrť nerozdelí (E04)
-
Ruku na to (E05)
-
Obvinenie (E06)
-
Bez východiska (E07)
-
Toto dieťa nie je moje (E08)
-
Dokonalý muž (E09)
-
Cesta z pekla (E10)
-
Celebrita (E11)
-
Dobrý synček (E12)
Obsada
Vanda Ružičková
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Ako som prežil (2009) (serial)
Rodinné prípady (2012) (serial)
Susedské prípady (2015) (serial)
Andrea Kiráľová Somorovská
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Ako som prežil (2009) (serial)
Kolonáda (2013) (serial)
Čert nikdy nespí (2016) (serial)
Jakub Lorencovič
Najlepsze seriale:
Mesto tieňov (2008) (serial)
Ako som prežil (2009) (serial)
Dr. Ludsky (2011) (serial)
Zuzana Šímová
Najlepsze seriale:
Ako som prežil (2009) (serial)
Panelák (2008) (serial)
Juraj Šimko
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Mesto tieňov (2008) (serial)
Konec velkých prázdnin (1996) (serial)
Ako som prežil (2009) (serial)
Lucia Vráblicová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Tajné životy (2014) (serial)
Červené pásky (2020) (serial)
Škriatok (1995) (serial)
Emília Došeková
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Nepokojná láska (1975) (serial)
Tajné životy (2014) (serial)
Jedenáste prikázanie (1977) (serial)
Juraj Kemka
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Mesto tieňov (2008) (serial)
Čas nádejí (2024) (serial)
Útěk do Budína (2003) (serial)
Štefan Hric
Najlepsze seriale:
Ako som prežil (2009) (serial)
Kutyil s.r.o. (2008) (serial)
Panelák (2008) (serial)
Andrej Palko
Najlepsze seriale:
Mesto tieňov (2008) (serial)
Nesmrteľní (2010) (serial)
Ako som prežil (2009) (serial)
Soňa Valentová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Slovácko sa nesúdí (1975) (serial)
Útek zo zlatej krajiny (1977) (serial)
Bakaláři (1972) (serial)
Milan Chalmovský
Najlepsze seriale:
Tajné životy (2014) (serial)
Mesto tieňov (2008) (serial)
Ako som prežil (2009) (serial)
Gejza Benkő
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Mesto tieňov (2008) (serial)
Za sklom (2016) (serial)
Konec velkých prázdnin (1996) (serial)
Lenka Barilíková Spišáková
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Mesto tieňov (2008) (serial)
Kavej: Z východu na západ (2019) (serial)
Ako som prežil (2009) (serial)
Tibor Vokoun
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Hniezdo (2020) (serial)
Tajné životy (2014) (serial)
Za sklom (2016) (serial)
Dušan Vaňo
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Mesto tieňov (2008) (serial)
Bakaláři (1972) (serial)
Tajomný ostrov (1984) (serial)
Vasiľ Rusiňák
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Četnické humoresky (2001) (serial)
Príbehy spod Karpát (2017) (serial)
Ako som prežil (2009) (serial)
Miroslav Beňuš
Najlepsze seriale:
Mesto tieňov (2008) (serial)
Ako som prežil (2009) (serial)
Odsúdené (2009) (serial)
Juraj Ulický
Najlepsze seriale:
Mesto tieňov (2008) (serial)
Ako som prežil (2009) (serial)
Dr. Dokonalý (2012) (serial)
Ivan Gontko
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Mesto tieňov (2008) (serial)
Záchranári (2003) (serial)
Ako som prežil (2009) (serial)