Reżyseria:
Václav SvobodaScenariusz:
Jaroslav SpěváčekMuzyka:
Jan Hammer Jr.Wykonawca:
Johan Mádr (prezenter), Ondřej Havel (prezenter), Milan Peroutka ml. (prezenter), Nikola Čechová (prezenter), Kristina Kloubková (prezenter) (więcej)Występują
Hana Zagorová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Karel Svoboda 65 (2004) (koncert)
Ztracený v O2 aréně (2020) (koncert)
Hitparáda 60. let (2008) (teledysk)
Lucie Bílá
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Dracula (1996) (nagranie teatralne)
Anděl Páně 2 (2016)
Johanka z Arku (2003) (nagranie teatralne)
Ilona Csáková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Karel Svoboda 65 (2004) (koncert)
Věra Špinarová... a pořád Vás mám ráda! (2018) (koncert)
Karel Svoboda 80 (2018) (koncert)
Leona Machálková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Dracula (1996) (nagranie teatralne)
Karel Svoboda 65 (2004) (koncert)
Bigbeatowe lato (1993)
Bára Basiková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Obraz Doriana Graye (2010) (nagranie teatralne)
Pocta muzikálům (2017) (koncert)
Pražákům, těm je hej (1990)
Kamil Střihavka
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Lata dziewięćdziesiąte (2022) (serial) - m.a.
Obraz Doriana Graye (2010) (nagranie teatralne)
Olympic 60...vlak, co nikde nestaví (2022) (koncert)
Eva Pilarová
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Semafor - Největší hity (2005) (kompilacja wideo)
Návštěva z vesmíru (1977) (film telewizyjny)
Zuzana je zase sama doma (1961) (film telewizyjny)
Daniel Nekonečný
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Lata dziewięćdziesiąte (2022) (serial) - m.a.
Jediná na světě (1995) (film telewizyjny)
Perinbaba a Dva svety (2023)
Petr Muk
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Johanka z Arku (2003) (nagranie teatralne)
Galileo (2007) (nagranie teatralne)
Karel Svoboda 65 (2004) (koncert)
Pavel Zedníček
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Tažní ptáci (1983) (film telewizyjny)
Bratři Karamazovi (1981) (nagranie teatralne)
Tichá bolest (1990)
Marie Rottrová
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Dvacet let Olympicu (1983) (koncert)
Věra Špinarová... a pořád Vás mám ráda! (2018) (koncert)
Vánoční koncert Karla Gotta (1986) (koncert)
Marie Doležalová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Tři holky jako květ (2014) (nagranie teatralne)
Šejdrem (2008) (film telewizyjny)
Princezna a písař (2014) (film telewizyjny)
Jaroslava Obermaierová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Mareczku, podaj mi pióro! (1976)
Młot na czarownice (1969)
Lucerna (1967) (film telewizyjny)
Marta Jandová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Marek Ztracený v Edenu (2023) (koncert)
Olympic 60...vlak, co nikde nestaví (2022) (koncert)
V slepých uličkách (2015) (koncert)
Dalibor Janda
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Hity 89 (1989) (koncert)
Vždycky jsem to já (1989) (koncert)
F.T. na cestách (1988)
Jiří Dvořák
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Brouk v hlavě (1998) (nagranie teatralne)
Brouk v hlavě (2020) (nagranie teatralne)
Operace Silver A (2007) (film telewizyjny)
Heidi Janků
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Legenda Zdeněk Borovec (2022) (koncert)
Věra Špinarová... a pořád Vás mám ráda! (2018) (koncert)
F.T. na cestách (1988)
Ljuba Krbová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Přítelkyně z domu smutku (1992) (serial)
Tři spory (1981) (serial)
Markéta Plánková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Ochránce (2021) (serial)
Praha stověžatá (2016) (nagranie teatralne)
Bankrotáři (2003) (film telewizyjny)
Jitka Zelenková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Szybko tu, szybko tam (1988)
Karel Svoboda 65 (2004) (koncert)
Karel Gott v Lucerně (1982) (koncert)