Wykonawca:
Veronika Boleslavová (prezenter), Stanislava Lekešová, Martina Vrbová, Jana Havrdová, Ester Janečková, Lucie Váchová, Alena Veliká, Iva Kubelková, Jolana Voldánová, Tereza Stýblová (więcej)Występują
Václav Vorlíček
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Na dobré stopě (1948)
Bomba (1957)
Pirosbetűs hétköznapok (1962)
Ivana Andrlová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Princ a Večernice (1978)
Podnájemníci (1976) (film telewizyjny)
Studentská balada (1986) (film telewizyjny)
Jitka Ježková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Cudowne lata pod psem (1997)
iMucha Show (2022) (nagranie teatralne) - narrator
Jana Paulová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
S Pydlou v zádech (1985) (nagranie teatralne)
Śmierć pięknych saren (1986)
Smutek sluší Elektře (1991) (nagranie teatralne)
Jitka Smutná
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Rok na vsi (1995) (nagranie teatralne)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Veronika Gajerová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Swingtime (2007) (film telewizyjny)
Młyn Habermanna (2010)
I ve smrti sami (2004) (film telewizyjny)
Nela Boudová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Kola (1996)
Muž v pozadí (1995) (serial)
Lucie Juřičková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Gazdina roba (1992) (nagranie teatralne)
Brouk v hlavě (2020) (nagranie teatralne)
Ochránce (2021) (serial)
Kamila Špráchalová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Laskavý divák promine (1994) (serial)
Třináctery hodiny (1990) (film telewizyjny)
Ilona Svobodová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Soudné sestry (2007) (nagranie teatralne)
Merlin aneb Pustá zem (1988) (nagranie teatralne)
Brouk v hlavě (2002) (film telewizyjny)
Michal Dlouhý
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Královský život otroka (1992) (film telewizyjny)
Na dotek (2002) (nagranie teatralne)
Tysiącletnia pszczoła (1983)
Dana Syslová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Tažní ptáci (1983) (film telewizyjny)
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Krvavá svatba (1987) (nagranie teatralne)
Helena Vondráčková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Janek i Marzenka (1980)
Šíleně smutná princezna (1968)
Zlatý slavík 1973 (1974) (koncert)
Markéta Konvičková
Czechy
Najlepsze filmy:
Piekielna kopalnia (2018) (film telewizyjny)
Věra Špinarová... a pořád Vás mám ráda! (2018) (koncert)
Pocta Haně Zagorové (2024) (koncert)
Jitka Sedláčková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Ochránce (2021) (serial)
Podezření (2022) (serial)
Jak svět přichází o básníky (1982)
Taťjana Medvecká
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Naši furianti (1983) (nagranie teatralne)
Mareczku, podaj mi pióro! (1976)
Jako bychom se ani neznali (1982) (nagranie teatralne)
Hana Zagorová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Karel Svoboda 65 (2004) (koncert)
Ztracený v O2 aréně (2020) (koncert)
Hitparáda 60. let (2008) (teledysk)
Anna Kulovaná
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Ztracená brána (2012) (serial)
Oběti (1999) (serial)
Jak si nevzít princeznu (2021) (film telewizyjny)
Petr Fejk
Czechosłowacja