Kryminał / Dramat / Suspens / Thriller
Australia,
(2007–2011), 59 h 38 min
(Liczba minut: 41–44 min)
Serie(5) / Odcinki(84)
-
Season 1 (2007) - 14 odcinków
-
Season 2 (2008) - 22 odcinków
-
Season 3 (2009) - 18 odcinków
-
Season 4 (2010) - 24 odcinków
-
No Greater Honour (2011) - 6 odcinków
Obsada
Frank Magree
Najlepsze seriale:
Underbelly (2008) (serial)
Zagadki kryminalne panny Fisher (2012) (serial)
SeaChange (1998) (serial)
Vince Poletto
Australia
Najlepsze seriale:
Danger 5 (2011) (serial)
Bezpaństwowcy (2020) (serial)
Wszystkie moje dzieci (1970) (serial)
Simon Maiden
Najlepsze seriale:
Wentworth. Więzienie dla kobiet (2013) (serial)
Underbelly (2008) (serial)
Jack Irish (2016) (serial)
Adam Murphy
Najlepsze seriale:
Blue Heelers (1994) (serial)
Neighbours (1985) (serial)
Adrian Auld
Najlepsze seriale:
Zagadki kryminalne panny Fisher (2012) (serial)
Gareth Yuen
Najlepsze seriale:
Underbelly (2008) (serial)
Ms Fisher's Modern Murder Mysteries (2019) (serial)
Hunters (2016) (serial)
Aljin Abella
Filipiny
Najlepsze seriale:
The Artful Dodger (2023) (serial)
Marco Polo (2014) (serial)
Blue Heelers (1994) (serial)
Alan Hopgood
Australia
Najlepsze seriale:
Snowy River: The McGregor Saga (1994) (serial)
The Saddle Club (2001) (serial)
Halifax f.p. (1994) (serial)
Nicole Chamoun
Najlepsze seriale:
The Gloaming (2020) (serial)
Jude Beaumont
Najlepsze seriale:
Clickbait (2021) (serial)
Marzenia i koszmary (2006) (serial)
Murder Call (1997) (serial)
Gabrielle Chan
Najlepsze seriale:
Rake (2010) (serial)
Doctor Doctor (2016) (serial)
Wellmania (2023) (serial)
William Zappa
Wielka Brytania
Najlepsze seriale:
Mr Inbetween (2018) (serial)
Rake (2010) (serial)
Ucieczka w kosmos (1999) (serial)
Julie Eckersley
Najlepsze seriale:
Satisfaction (2007) (serial)
Dead Gorgeous (2010) (serial)
Blue Heelers (1994) (serial)
Kate Kendall
Najlepsze seriale:
Pacyfik (2010) (serial)
Ucieczka w kosmos (1999) (serial)
Gliniarze z Melbourne (2008) (serial)
Marg Downey
Australia
Najlepsze seriale:
Fisk (2021) (serial)
Tajemnice Laketop (2013) (serial)
The Silver Brumby (1998) (serial)
Michael Veitch
Najlepsze seriale:
Chuck Finn (1999) (serial)
Halifax f.p. (1994) (serial)
Ocean Girl (1994) (serial)
David Tredinnick
Najlepsze seriale:
Halifax f.p. (1994) (serial)
Blue Heelers (1994) (serial)
Alan Hardy
Najlepsze seriale:
All the Rivers Run (1983) (serial)
Rush (1974) (serial)
The Sullivans (1976) (serial)
Mark Hennessy
Najlepsze seriale:
Police Rescue (1989) (serial)
Halifax f.p. (1994) (serial)
Blue Heelers (1994) (serial)
Anita Smith
Najlepsze seriale:
Jack Irish (2016) (serial)
Gliniarze z Melbourne (2008) (serial)
Satisfaction (2007) (serial)