Obsada
Marita Marschall
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Hubert und Staller (2011) (serial)
Sven Martinek
Niemcy Wschodnie
Najlepsze seriale:
Der Kriminalist (2006) (serial)
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Ercan Durmaz
Turcja
Najlepsze seriale:
Homeland (2011) (serial)
4 Blocks (2017) (serial)
Der Kriminalist (2006) (serial)
Daniel Wiemer
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Einstein (2015) (serial)
Verbotene Liebe (1995) (serial)
Morden im Norden (2012) (serial)
Daniela Preuß
Najlepsze seriale:
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Die Cleveren (1998) (serial)
Francis Fulton-Smith
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Blackout (2021) (serial)
Oktoberfest: Piwo i krew (2020) (serial)
Bella Germania (2019) (serial)
René Hofschneider
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Berlin, Berlin (2002) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Ein starkes Team (1994) (serial)
Bernd Tauber
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Das Boot (1985) (serial)
Schimanski (1997) (serial)
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Josefine Preuß
Niemcy Wschodnie
Najlepsze seriale:
Das Adlon. Eine Familiensaga (2013) (serial)
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (serial)
Türkisch für Anfänger (2006) (serial)
Dirk Martens
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Schimanski (1997) (serial)
Po obu stronach otchłani (2023) (serial)
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Chiara Schoras
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (serial)
Der Kriminalist (2006) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Radost Bokel
Niemcy Wschodnie
Najlepsze seriale:
Il segreto del Sahara (1988) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Das Traumhotel (2004) (serial)
Karin Giegerich
Szwajcaria
Najlepsze seriale:
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Der König von St. Pauli (1998) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Tobias Retzlaff
Niemcy Wschodnie
Najlepsze seriale:
SOKO Leipzig (2001) (serial)
Wolffs Revier (1992) (serial)
Spezialisten, Die: Kripo Rhein-Main (2006) (serial)
Karin Boyd
Najlepsze seriale:
Das unsichtbare Visier (1973) (serial)
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Kobra - Oddział specjalny (1996) (serial)
Julia Brendler
Niemcy Wschodnie
Najlepsze seriale:
Camino de Santiago (1999) (serial)
Der Kriminalist (2006) (serial)
Terre indigo (1995) (serial)
Oliver Stritzel
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Das Boot (1985) (serial)
Meister Eder und sein Pumuckl (1982) (serial)
Adrian Topol
Polska
Najlepsze seriale:
Homeland (2011) (serial)
Oderbruch (2023) (serial)
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Lambert Hamel
Rzesza Niemiecka
Najlepsze seriale:
Wagner (1983) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Der letzte Zeuge (1998) (serial)
Isabell Gerschke
Niemcy Wschodnie
Najlepsze seriale:
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Ein starkes Team (1994) (serial)