Reżyseria:
Zuzana FialováWykonawca:
David Gránský, Mahulena Bočanová, Gabriela Partyšová, Iva Kubelková, Bohumil Klepl, Karel Gott, Jan Saudek, Martin Zounar, Jiří Pomeje, Jiří Krampol (więcej)Występują
David Gránský
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Čertoviny (2017)
Špindl (2017)
Gympl s (r)učením omezeným (2012) (serial)
Mahulena Bočanová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Muž v pozadí (1995) (serial)
Dámský krejčí (2012) (nagranie teatralne)
Žena z Korinta (1986) (film telewizyjny)
Gabriela Partyšová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Četnické humoresky (2001) (serial)
Prachy dělaj člověka (2006)
Donšajni (2013)
Iva Kubelková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Sezn@mka (2016)
Bohumil Klepl
Związek Radziecki
Najlepsze filmy:
Kde je láska, je i žárlivost (2011) (nagranie teatralne)
Česká soda (1998)
Wszyscy moi bliscy (1999)
Karel Gott
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Semafor - Největší hity (2005) (kompilacja wideo)
Lata dziewięćdziesiąte (2022) (serial) - m.a.
Dvacet let Olympicu (1983) (koncert)
Jan Saudek
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Fotograf (2015)
Kanárská spojka (1993)
Martin Zounar
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Případ Platfus (1985) (film telewizyjny)
Šťastlivec Sulla (1991) (film telewizyjny)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Jiří Pomeje
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Z diabłami nie ma żartów (1984)
Tichá bolest (1990)
Proč? (1987)
Jiří Krampol
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Śmierć pięknych saren (1986)
Signum laudis (1980)
Dvacet let Olympicu (1983) (koncert)
Hana Krampolová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Waterloo po česku (2002)
Lucie Zedníčková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Dokonalá svatba (2010) (nagranie teatralne)
Saturnin (1994)
Miłość między kroplami deszczu (1979)
Lucie Bílá
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Dracula (1996) (nagranie teatralne)
Anděl Páně 2 (2016)
Johanka z Arku (2003) (nagranie teatralne)
Miroslav Donutil
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Sluha dvou pánů (2000) (nagranie teatralne)
Pod jednym dachem (1999)
Sluha dvou pánů (2010) (nagranie teatralne)
Marek Eben
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
45 let Ypsilonky (2011) (nagranie teatralne)
Praha stověžatá (2016) (nagranie teatralne)
Arabesky (1987) (film telewizyjny)
Dagmar Havlová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Gazdina roba (1992) (nagranie teatralne)
Noc pastýřů (1993) (film telewizyjny)
Hřbitov pro cizince (1991) (film telewizyjny)
Alice Bendová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Cudowne lata pod psem (1997)
Obłędny rycerz (2001)
Oběti (1999) (serial)
Lumír Olšovský
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Wycieczkowicze (2006)
Hodina pravdy (2000) (film telewizyjny)
O pyšném panovníkovi (1998) (film telewizyjny)
Kateřina Janečková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Kytice (2000)
Kobova garáž (2003) (film telewizyjny)
Všichni do jednoho (2007)
Květa Fialová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Charleyova teta (1969) (nagranie teatralne)
Vajíčko (1968) (film telewizyjny)
Trzy orzeszki dla Kopciuszka (1973)