Reżyseria:
Zuzana FialováWykonawca:
David Gránský, Mahulena Bočanová, Gabriela Partyšová, Iva Kubelková, Bohumil Klepl, Karel Gott, Jan Saudek, Martin Zounar, Jiří Pomeje, Jiří Krampol (więcej)Występują
Ladislav Potměšil
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Śmierć pięknych saren (1986)
Alexandr Dumas starší (1970) (serial)
Brouk v hlavě (2002) (film telewizyjny)
Petra Černocká
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Dziewczyna na miotle (1971)
Nepokojná láska (1975) (serial)
Panowie, zabiłem Einsteina (1969)
Yvonne Přenosilová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Hitparáda 60. let (2008) (teledysk)
Waldemar a Olga opět v Lucerně (1990) (koncert)
Dita Saxová (1967)
Jan Kačer
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Král Lear (2003) (nagranie teatralne)
Dolina pszczól (1967)
Śmierć nazywa się Engelchen (1963)
Zlata Adamovská
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Szkoła podstawowa (1991)
Brouk v hlavě (2020) (nagranie teatralne)
Brouk v hlavě (2002) (film telewizyjny)
Ilona Svobodová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Soudné sestry (2007) (nagranie teatralne)
Merlin aneb Pustá zem (1988) (nagranie teatralne)
Brouk v hlavě (2002) (film telewizyjny)
Michal Dlouhý
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Královský život otroka (1992) (film telewizyjny)
Na dotek (2002) (nagranie teatralne)
Tysiącletnia pszczoła (1983)
Pavel Soukup
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Lovec (1980) (film telewizyjny)
Zatmění všech sluncí (1987) (film telewizyjny)
Anatomie zrady (2020) (film telewizyjny)
Yvetta Simonová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Hitparáda 60. let (2008) (teledysk)
Komedie s Klikou (1964)
V hlavní roli Oldřich Nový (1980)
Yvetta Blanarovičová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Přítelkyně z domu smutku (1992) (serial)
Vrať se do hrobu! (1989)
Travis (1996) (film telewizyjny)
Helena Vondráčková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Janek i Marzenka (1980)
Šíleně smutná princezna (1968)
Zlatý slavík 1973 (1974) (koncert)
Markéta Konvičková
Czechy
Najlepsze filmy:
Piekielna kopalnia (2018) (film telewizyjny)
Věra Špinarová... a pořád Vás mám ráda! (2018) (koncert)
Pocta Haně Zagorové (2024) (koncert)
Luba Skořepová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Kočičí hra (1982) (nagranie teatralne)
Wyższa zasada (1960)
Sňatky z rozumu (1968) (serial)
Jana Andresíková
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Światowcy (1969)
Zart (1968)
Kukułka w ciemnym lesie (1984)
Jana Boušková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Rok na vsi (1995) (nagranie teatralne)
Kytice (2020) (nagranie teatralne)
Dziewczyna na miotle (1971)
Marcel Vašinka
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Mareczku, podaj mi pióro! (1976)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Lakomec (1978) (film telewizyjny)
Miloslav Mejzlík
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Zabić Sekala (1998)
Wszyscy moi bliscy (1999)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Taťjana Medvecká
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Naši furianti (1983) (nagranie teatralne)
Mareczku, podaj mi pióro! (1976)
Jako bychom se ani neznali (1982) (nagranie teatralne)
Meda Mládková
Czechosłowacja
Petr Fejk
Czechosłowacja