Serie(2) / Odcinki(17)
Obsada
Niels Bormann
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Der Tatortreiniger (2011) (serial)
Deutschland (2015) (serial)
Deutschland 86 (2018) (serial)
Dagmar Sachse
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Charité (2017) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Der Letzte Bulle (2010) (serial)
Aleksandra Odic
Najlepsze seriale:
Tatort (1970) (serial)
SOKO Leipzig (2001) (serial)
SOKO Donau (2005) (serial)
Nina Siebertz
Najlepsze seriale:
Tatort (1970) (serial)
Kobra - Oddział specjalny (1996) (serial)
Post Mortem (2007) (serial)
Arved Birnbaum
Niemcy Wschodnie
Najlepsze seriale:
Barbarzyńcy (2020) (serial)
Einstein (2015) (serial)
Verbotene Liebe (1995) (serial)
Svea Timander
Niemcy
Najlepsze seriale:
Tatort (1970) (serial)
Die Cleveren (1998) (serial)
Schloss Einstein (1998) (serial)
Enno Hesse
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Tatort (1970) (serial)
Die Eifelpraxis (2016) (serial)
Ein starkes Team (1994) (serial)
Stephan Szász
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
37 dni - droga do I wojny światowej (2014) (serial)
Die Wölfe (2009) (serial)
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Tim Morten Uhlenbrock
Niemcy Wschodnie
Najlepsze seriale:
Der Kriminalist (2006) (serial)
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Tilo Nest
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
4 Blocks (2017) (serial)
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Der Zürich-Krimi (2016) (serial)
Jule Gartzke
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Tatort (1970) (serial)
Die Cleveren (1998) (serial)
Der Letzte Bulle (2010) (serial)
Henny Reents
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Czarne motyle (2022) (serial)
Dr Martin (2004) (serial)
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Julia Schmidt
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Morden im Norden (2012) (serial)
Thomas Meinhardt
Niemcy
Najlepsze seriale:
Speer und er (2005) (serial)
Stromberg (2004) (serial)
Türkisch für Anfänger (2006) (serial)
Matthias Redlhammer
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Schimanski (1997) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Der Dicke (2005) (serial)
Steffen Münster
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Stromberg (2004) (serial)
Türkisch für Anfänger (2006) (serial)
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Alexander Wipprecht
Najlepsze seriale:
Einstein (2015) (serial)
Nord bei Nordwest (2014) (serial)
Katie Fforde (2010) (serial)
Matthias Bundschuh
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Der Tatortreiniger (2011) (serial)
Okręt (2018) (serial)
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Achim Buch
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Pettson und Findus (2000) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Der Dicke (2005) (serial)
Matthias Breitenbach
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Tatort (1970) (serial)
Alles außer Mord! (1994) (serial)
Morden im Norden (2012) (serial)