Obsada
Jesse Collins
Kanada
Najlepsze seriale:
The Ray Bradbury Theater (1985) (serial)
Alfred Hitchcock Presents (1985) (serial)
Mythic Warriors: Guardians of the Legend (1998) (serial)
Meghan Black
Kanada
Najlepsze seriale:
Trup jak ja (2003) (serial)
Gwiezdne Wrota: Atlantyda (2004) (serial)
R.L. Stine's the Haunting Hour: The Series (2010) (serial)
Stephanie Morgenstern
Szwajcaria
Najlepsze seriale:
Exhibit A: Secrets of Forensic Science (1997) (serial)
Flashpoint (2008) (serial)
Sailor Moon (1995) (serial)
Stephen Ouimette
Kanada
Najlepsze seriale:
The Adventures of Sam & Max: Freelance Police (1997) (serial)
Cardinal (2017) (serial)
Tales from the Cryptkeeper (1993) (serial)
Lally Cadeau
Kanada
Najlepsze seriale:
Road to Avonlea (1990) (serial)
Mythic Warriors: Guardians of the Legend (1998) (serial)
ReGenesis (2004) (serial)
Sean Hewitt
Kanada
Najlepsze seriale:
Road to Avonlea (1990) (serial)
The Ray Bradbury Theater (1985) (serial)
Alfred Hitchcock Presents (1985) (serial)
Cal Dodd
Irlandia
Najlepsze seriale:
X-Men '97 (2024) (serial)
Spider-Man (1994) (serial)
Scott Pilgrim zaskakuje (2023) (serial)
Cole Caplan
Najlepsze seriale:
Redwall (1999) (serial)
Mythic Warriors: Guardians of the Legend (1998) (serial)
Franklin (1997) (serial)
Jonathan Potts
Kanada
Najlepsze seriale:
W garniturach (2011) (serial)
Traders (1996) (serial)
Queer as Folk (2000) (serial)
Howard Jerome
Najlepsze seriale:
Traders (1996) (serial)
Queer as Folk (2000) (serial)
Road to Avonlea (1990) (serial)
Lenore Zann
Australia
Najlepsze seriale:
X-Men '97 (2024) (serial)
Spider-Man (1994) (serial)
Teenage Mutant Ninja Turtles (2003) (serial)
Greg Spottiswood
Kanada
Najlepsze seriale:
Road to Avonlea (1990) (serial)
Flashpoint (2008) (serial)
Disneyland (1954) (serial)
Illya Woloshyn
Najlepsze seriale:
The Odyssey (1992) (serial)
Mythic Warriors: Guardians of the Legend (1998) (serial)
Strefa mroku (1985) (serial)
John Stocker
Kanada
Najlepsze seriale:
Redwall (1999) (serial)
The Adventures of Sam & Max: Freelance Police (1997) (serial)
Exhibit A: Secrets of Forensic Science (1997) (serial)
Emilie-Claire Barlow
Kanada
Najlepsze seriale:
Totalna porażka (2007) (serial)
Mythic Warriors: Guardians of the Legend (1998) (serial)
Busytown Mysteries (Hurray for Huckle!) (2007) (serial)
Tyrone Savage
Kanada
Najlepsze seriale:
Smoczy Książę (2018) (serial)
Redwall (1999) (serial)
Totalna porażka (2007) (serial)
James Rankin
Kanada
Najlepsze seriale:
Road to Avonlea (1990) (serial)
Redwall (1999) (serial)
World of Quest (2008) (serial)
Maryke Hendrikse
Bahamy
Najlepsze seriale:
Tom and Jerry Tales (2006) (serial)
My Little Pony: Przyjazń to magia (2010) (serial)
Mythic Warriors: Guardians of the Legend (1998) (serial)
Lyon Smith
Najlepsze seriale:
Mythic Warriors: Guardians of the Legend (1998) (serial)
Braceface (2001) (serial)
Psi patrol (2013) (serial)
Dan Hennessey
Kanada
Najlepsze seriale:
Redwall (1999) (serial)
The Adventures of Sam & Max: Freelance Police (1997) (serial)
The Raccoons (1985) (serial)