Obsada
Jens Albinus
Dania
Najlepsze seriale:
Rząd (2010) (serial)
Królestwo (1994) (serial)
Forbrydelsen (2007) (serial)
Marina Bouras
Grecja
Najlepsze seriale:
Rejseholdet (2000) (serial)
Miłość i anarchia (2020) (serial)
Bedrag (2016) (serial)
Steen Stig Lommer
Dania
Najlepsze seriale:
Rejseholdet (2000) (serial)
Sygeplejeskolen (2018) (serial)
Ørnen (2004) (serial)
Janus Nabil Bakrawi
Dania
Najlepsze seriale:
Forbrydelsen (2007) (serial)
Sneengle (2021) (serial)
Rita (2012) (serial)
Susan A. Olsen
Dania
David Owe
Dania
Najlepsze seriale:
Ørnen (2004) (serial)
Kobra - Oddział specjalny (1996) (serial)
Rote Rosen (2006) (serial)
Melinda Kinnaman
Szwecja
Najlepsze seriale:
Klovn (2005) (serial)
Most nad Sundem (2011) (serial)
Ørnen (2004) (serial)
Johan H:son Kjellgren
Szwecja
Najlepsze seriale:
De halvt dolda (2009) (serial)
Ørnen (2004) (serial)
Åsa Larssons Rebecka Martinsson (2017) (serial)
Bjørn Floberg
Norwegia
Najlepsze seriale:
Ørnen (2004) (serial)
Jeanette Hain
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Babylon Berlin (2017) (serial)
Luden (2023) (serial)
Ørnen (2004) (serial)
Kassie Goodman
Najlepsze seriale:
Ørnen (2004) (serial)
Morten Hebsgaard
Dania
Najlepsze seriale:
Pod osłoną mroku (2019) (serial)
Ørnen (2004) (serial)
Dicte (2013) (serial)
Anja Owe
Najlepsze seriale:
Ørnen (2004) (serial)
Sommerdahl (2020) (serial)
Rebecca Løgstrup Soltau
Najlepsze seriale:
Ørnen (2004) (serial)
Tammi Øst
Dania
Najlepsze seriale:
The Fairytaler (2003) (serial)
Rejseholdet (2000) (serial)
Ørnen (2004) (serial)
Hannibal Pape de Neergaard
Dania
Najlepsze seriale:
Ørnen (2004) (serial)
Svend Laurits Læssø Larsen
Dania
Najlepsze seriale:
Ørnen (2004) (serial)
Malou Reymann
Holandia
Najlepsze seriale:
Klovn (2005) (serial)
Most nad Sundem (2011) (serial)
Ørnen (2004) (serial)
Ingela Lundh
Najlepsze seriale:
Ørnen (2004) (serial)
Beck (1997) (serial)
Inga Lindström (2004) (serial)
Ann Petrén
Szwecja
Najlepsze seriale:
Most nad Sundem (2011) (serial)
Rodzina plus (2017) (serial)
Graven (2004) (serial)