Serie(5) / Odcinki(77)
Obsada
Zuzana Slavíková
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Vyprávěj (2009) (serial)
Václav Jílek
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Božena (2021) (serial)
Agent v kapse (2017) (serial)
Dobrá čtvrť (2005) (serial)
Anna Cónová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Vedlejší produkt (2024) (serial)
Stíny v mlze (2022) (serial)
O ztracené lásce (2002) (serial)
Pavel Kříž
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
The Scarlet Pimpernel (1999) (serial)
Ztracená brána (2012) (serial)
Labirynt (2015) (serial)
Ivana Jirešová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
O mě se neboj (2022) (serial)
Přízraky mezi námi (2000) (serial)
Policie Modrava (2011) (serial)
Lubor Novotný
Najlepsze seriale:
Kukačky (2021) (serial)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Vyprávěj (2009) (serial)
Petr Vodička
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Czerwona linia (2018) (serial)
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (serial)
Místo zločinu Ostrava (2020) (serial)
Karel Hynek
Najlepsze seriale:
Na střední (2011) (serial)
Kriminálka Anděl (2008) (serial)
Vinaři (2014) (serial)
David Punčochář
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Nieświadomi (2019) (serial)
Svět pod hlavou (2017) (serial)
Furia (2016) (serial)
Daniel Šváb
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Furia (2016) (serial)
Jitřní záře (2022) (serial)
Vyprávěj (2009) (serial)
Klára Pollertová-Trojanová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Podezření (2022) (serial)
Návštěvníci (1983) (serial)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Pavlína Kafková
Najlepsze seriale:
Četnické humoresky (2001) (serial)
Místo zločinu Ostrava (2020) (serial)
Nanebevstoupení L. L. (1994) (serial)
Tomáš Jirman
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Bakaláři (1972) (serial)
Tomáš Valík
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Četnické humoresky (2001) (serial)
Krev zmizelého (2006) (serial)
Oběti (1999) (serial)
Štěpán Benoni
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Pustkowie (2016) (serial)
Kukačky (2021) (serial)
Nieświadomi (2019) (serial)
Tereza Ramba
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Terapia (2011) (serial)
Ďáblova lest (2009) (serial)
Vodník (2019) (serial)
Patrik Děrgel
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Lajna (2017) (serial)
Stíny v mlze (2022) (serial)
Kriminálka Anděl (2008) (serial)
Petra Horváthová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Banáni (2023) (serial)
Dáma a Král (2017) (serial)
Kriminálka Anděl (2008) (serial)
Roman Štolpa
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Vyprávěj (2009) (serial)
Na lavici obžalovaných justice (1998) (serial)
Kapitán Exner (2017) (serial)
Daniel Bambas
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Jak si nepodělat život (2019) (serial)
Strážce duší (2005) (serial)
Kriminálka Anděl (2008) (serial)