Odcinki(16)
-
Únos (S04E01)
-
Bláznivá smrt (S04E02)
-
Dáma na kolejích (S04E03)
-
Jachtklub (S04E04)
-
Krev a benzín (S04E05)
-
Zvěřinec (S04E06)
-
Zátiší s vraždou (S04E07)
-
Mise (S04E08)
-
Smrt v láhvi (S04E09)
-
Boxer (S04E10)
-
Sprejeři (S04E11)
-
Sekretář (S04E12)
-
Letiště (S04E13)
-
Slečna Smrt (S04E14)
-
Skleník (S04E15)
-
Boj o lodě (S04E16)
Obsada
Ivo Zubatý
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
W cieniu (2018) (serial)
České století (2013) (serial)
Kriminálka Anděl (2008) (serial)
Zdeněk Dryšl
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Četnické humoresky (2001) (serial)
Labirynt (2015) (serial)
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (serial)
Adrian Jastraban
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Pustkowie (2016) (serial)
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Informator (2020) (serial)
Zdeněk Košata
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Furia (2016) (serial)
České století (2013) (serial)
Martin Kranda
Najlepsze seriale:
Kriminálka Anděl (2008) (serial)
Josef Kubáník
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Četnické humoresky (2001) (serial)
Půlnoční zpověď (2023) (serial)
Temný Kraj (2017) (serial)
Stanislav Majer
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Kancelář Blaník (2014) (serial)
Furia (2016) (serial)
Marcela Nohýnková
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Muž v pozadí (1995) (serial)
Jana Eyrová (1972) (serial)
Černí andělé (2001) (serial)
David Prachař
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Metoda Markovič: Hojer (2024) (serial)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Ztracená brána (2012) (serial)
Jiří Vyorálek
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Informator (2020) (serial)
Układ (2015) (serial)
Furia (2016) (serial)
Ladislav Lahoda
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Arabela (1980) (serial)
Zdivočelá země (1997) (serial)
Chobotnice z II. patra (1986) (serial)
Michaela Maurerová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Vyprávěj (2009) (serial)
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (serial)
Zlatá labuť (2023) (serial)
Robert Nebřenský
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Čtvrtníček, Šteindler a Vávra (1998) (serial)
Smysl pro tumor (2024) (serial)
Jaroslava Obermaierová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Byl jednou jeden dům (1974) (serial)
Anča a Pepík (2017) (serial)
Adéla Petřeková
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Kukačky (2021) (serial)
W cieniu (2018) (serial)
Cirkus Bukowsky (2013) (serial)
Antonín Procházka
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Život a doba soudce A. K. (2014) (serial)
Vyprávěj (2009) (serial)
Bakaláři 1997 (1997) (serial)
Matouš Rajmont
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Duch (2022) (serial)
Modré stíny (2016) (serial)
Místo zločinu Ostrava (2020) (serial)
Pavlína Balner
Najlepsze seriale:
Smysl pro tumor (2024) (serial)
Pizza Boy (2015) (serial)
Dáma a Král (2017) (serial)
Jiří Miroslav Valůšek
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Labirynt (2015) (serial)
Rozgrzeszenie (2017) (serial)
Četníci z Luhačovic (2017) (serial)
Dušan Vodák
Najlepsze seriale:
Nevinné lži (2013) (serial)
Náhrdelník (1992) (serial)
Kriminálka Anděl (2008) (serial)