Scenariusz:
Petr Hudský, Viktorín Šulc, Cecílie Jílková, Petr Bok, Tomáš Feřtek, David Nedoma (więcej)Zdjęcia:
Vladimír HolomekObsada:
Martin Stropnický, David Švehlík, Marek Taclík, Helena Dvořáková, Michal Novotný, Ladislav Frej st., Ivana Chýlková, Miloslav Mejzlík, Pavel Gajdoš, Kryštof Rímský, Miroslav Táborský (więcej)Odcinki(16)
-
Pomsta (S03E01)
-
Černý Mušketýr (S03E02)
-
Pohřbená zaživa (S03E03)
-
Noční taxi (S03E04)
-
Klíč (S03E05)
-
O mrtvých jen dobře (S03E06)
-
Hlavák (S03E07)
-
Oko za oko (S03E08)
-
Panenka (S03E09)
-
Zámek (S03E10)
-
Nehoda (S03E11)
-
Tajné pohřby (S03E12)
-
Klára (S03E13)
-
Osmé nebe (S03E14)
-
Krása bolí (S03E15)
-
Pasťák (S03E16)
Obsada
Jiří Žák
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Hraběnky (2007) (serial)
Dokonalý svět (2010) (serial)
Kriminálka Anděl (2008) (serial)
Helga Čočková
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze seriale:
Hříšní lidé města pražského (1968) (serial)
Cirkus Bukowsky (2013) (serial)
Szpital na peryferiach (1977) (serial)
Zdeněk Junák
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Četnické humoresky (2001) (serial)
Hvězdičky (2018) (serial)
Dobré ráno, Brno! (2023) (serial)
Radek Kuchař
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Čapkovy kapsy (2011) (serial)
Krev zmizelého (2006) (serial)
Luděk Nešleha
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Muž v pozadí (1995) (serial)
Arabela (1980) (serial)
Přítelkyně z domu smutku (1992) (serial)
Petr Stach
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Chaloupka na vršku (2006) (serial)
W cieniu (2018) (serial)
Ladislav Županič
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze seriale:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Arabela (1980) (serial)
Okresní přebor (2010) (serial)
Přemysl Bureš
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
sKORO NA mizině (2020) (serial)
Ochránce (2021) (serial)
Petr Lněnička
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Metoda Markovič: Hojer (2024) (serial)
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Ochránce (2021) (serial)
Petra Nesvačilová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Svět pod hlavou (2017) (serial)
Nevinné lži (2013) (serial)
Čapkovy kapsy (2011) (serial)
Sergej Sanža
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Oktopus (2023) (serial)
Atentát (2015) (serial)
Kriminálka Anděl (2008) (serial)
Anna Šišková
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Tajné životy (2014) (serial)
Expozitura (2009) (serial)
Milenky (2018) (serial)
Dana Syslová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Anna Cónová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Vedlejší produkt (2024) (serial)
Stíny v mlze (2022) (serial)
O ztracené lásce (2002) (serial)
Eduard Jenický
Najlepsze seriale:
Svět pod hlavou (2017) (serial)
Volha (2023) (serial)
Zdivočelá země (1997) (serial)
Václav Jílek
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Božena (2021) (serial)
Agent v kapse (2017) (serial)
Dobrá čtvrť (2005) (serial)
Klára Pollertová-Trojanová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Podezření (2022) (serial)
Návštěvníci (1983) (serial)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Zuzana Slavíková
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Vyprávěj (2009) (serial)
Václav Knop
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Lekár umierajúceho času (1983) (serial)
Velmi uvěřitelné příběhy (1991) (serial)
Eva Lecchiová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Krev zmizelého (2006) (serial)
Škoda lásky (2013) (serial)
Kriminálka Anděl (2008) (serial)