Reżyseria:
James McTeigueZdjęcia:
Karl Walter LindenlaubMuzyka:
Ilan EshkeriObsada:
Rain, Naomie Harris, Ben Miles, Rick Yune, Shô Kosugi, Randall Duk Kim, Sung Kang, Linh Dan Pham, Steffen Groth, Joon Lee, Eleonore Weisgerber (więcej)VOD (4)
Opisy(1)
Trained from childhood in the way of the Ozunu Clan ninja, he is stalked by fellow warriors for breaking free of them and their iron-willed dojo patriarch (Sho Kosugi)... and is on the run with a Europol agent (Naomie Harris) who has proof the clan sells assassination services to governments. (oficjalny tekst dystrybutora)
Obsada
Rain
Korea Południowa
Najlepsze filmy:
Domangja peullaen B (2010) (serial)
Pod parasolem królowej (2022) (serial)
Ghost Doctor (2022) (serial)
Naomie Harris
Wielka Brytania
Najlepsze filmy:
Frankenstein (2011) (nagranie teatralne)
Skyfall (2012)
Poppy Shakespeare (2008) (film telewizyjny)
Ben Miles
Wielka Brytania
Najlepsze filmy:
The Hollow Crown (2012) (serial)
Prime Suspect 6 (2003) (film telewizyjny)
The Promise (2011) (serial)
Rick Yune
Stany Zjednoczone
Najlepsze filmy:
Tetris (2023)
Alita: Battle Angel (2019)
Szybcy i wściekli (2001)
Shô Kosugi
Japonia
Najlepsze filmy:
Ojciec chrzestny II (1974)
Kabuto (1991)
Contacto ninja en la Argentina (1987)
Randall Duk Kim
Najlepsze filmy:
Cienka czerwona linia (1998)
Matrix Reaktywacja (2003)
John Wick (2014)
Sung Kang
Stany Zjednoczone
Najlepsze filmy:
Szybcy i wściekli 5 (2011)
Szklana pułapka 4.0 (2007)
Raya i ostatni smok (2021)
Linh Dan Pham
Wietnam
Najlepsze filmy:
Mr. Nobody (2009)
Indochiny (1992)
Le Bal des actrices (2009)
Steffen Groth
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Ein Freund von mir (2006)
Alles auf Zucker! (2004)
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Joon Lee
Korea Południowa
Najlepsze filmy:
Ailiseu (2009) (serial)
Yooryung (2012) (serial)
Domangja peullaen B (2010) (serial)
Eleonore Weisgerber
Niemcy
Najlepsze filmy:
Ich werde nicht schweigen (2017) (film telewizyjny)
Die Summe meiner einzelnen Teile (2011)
Das Mädchen mit dem indischen Smaragd (2013) (film telewizyjny)
Adriana Altaras
Jugosławia
Najlepsze filmy:
Das perfekte Geheimnis (2019)
Gate to Heaven (2003)
Kondom des Grauens (1996)
David Leitch
Stany Zjednoczone
Najlepsze filmy:
Ocean's Eleven: Ryzykowna gra (2001)
V jak Vendetta (2005)
Deadpool 2 (2018)
Yu Fang
Chiny
Najlepsze filmy:
Sekret Saszy (2010)
John Rabe (2009)
Speed Racer (2008)
Wladimir Tarasjanz
Najlepsze filmy:
Willenbrock (2005)
Das Programm (2016) (film telewizyjny)
Marco W. - 247 Tage im türkischen Gefängnis (2011) (film telewizyjny)
Hans Hohlbein
Niemcy
Nhi Ngoc Nguyen-Hermann
Najlepsze filmy:
Ninja Assassin (2009)
Kylie Liya Page
Najlepsze filmy:
Step Up 3 (2010)
Ninja Assassin (2009)
Darby i duchy (2022)
Patrick Pinheiro
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Electro Ghetto - Czas nas odmienia (2010)
Kurnaz - Fünf Jahre Leben (2013)
Ninja Assassin (2009)
Paul Leonard
Wielka Brytania
Najlepsze filmy:
Sherlock (2010) (serial)
Perfect Strangers (2001) (serial)
Czas mroku (2017)