Muzyka:
Yasuharu TakanashiObsada:
Tetsuya Kakihara, MAKO, Aya Hirano, Daisuke Namikawa, Mamiko Noto, Miyuki Sawashiro, Rie Kugimiya, Yui Horie, Ayako Kawasumi, Jun'ichi Suwabe (więcej)Odcinki(328)
-
Jósei no šippo (E01)
-
Karjú to saru to uši (E02)
-
Sennjú sejo!! Everlue jašiki!! (E03)
-
Dear Kaby: Šin'ai naru Kaby e (E04)
-
Joroi no madóši (E05)
-
Jóseitači wa kaze no naka (E06)
-
Honó to kaze (E07)
-
Saikjó team!!! (E08)
-
Nacu, mura o kú (E09)
-
Nacu vs. Erza (E10)
-
Norowareta šima (E11)
-
Mūn Dorippu (E12)
-
Nacu vs. hadó no Júka (E13)
-
Katte ni šijagare!! (E14)
-
Eien no mahó (E15)
-
Galuna-tó, saišú kessen (E16)
-
Burst (E17)
-
Todoke, Ano Sora ni (E18)
-
Chenjiringu (E19)
-
Nacu to dragon no tamago (E20)
-
Júki no šihaiša (E21)
-
Rūshii Hātofiria (E22)
-
15 fun (E23)
-
Sono Namida o Minai Tame ni (E24)
-
Ame no Naka ni Saku Hana (E25)
-
Honó no cubasa (E26)
-
Futari no dragon slayer (E27)
-
Fearī Rō (E28)
-
Ataši no kecui (E29)
-
Next Generation (E30)
Obsada
Manami Numakura
Japonia
Najlepsze seriale:
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Made in Abyss (2017) (serial)
Natsumi Fujiwara
Japonia
Najlepsze seriale:
One Punch Man (2015) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Džudžucu kaisen (2020) (serial)
Takako Honda
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Hikaru no go (2001) (serial)
GTO (1999) (serial)
Manami Hanawa
Japonia
Najlepsze seriale:
Vinland Saga (2019) (serial)
Made in Abyss (2017) (serial)
Naruto: Šippúden (2007) (serial)
Kenshō Ono
Japonia
Najlepsze seriale:
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Vinland Saga (2019) (serial)
Spy x Family (2022) (serial)
Kousuke Oonishi
Japonia
Najlepsze seriale:
Chainsaw Man (2022) (serial)
Vinland Saga (2019) (serial)
Dororo (2019) (serial)
Takahiro Sakurai
Japonia
Najlepsze seriale:
Haikjú!! (2014) (serial)
One Punch Man (2015) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Hiroshi Shirokuma
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Vinland Saga (2019) (serial)
Spy x Family (2022) (serial)
Jōji Nakata
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Džudžucu kaisen (2020) (serial)
Ai Kayano
Japonia
Najlepsze seriale:
Mušoku tensei: Isekai ittara honki dasu (2021) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Šokugeki no Sóma (2015) (serial)
Yasuyuki Kase
Japonia
Najlepsze seriale:
Sósó no Frieren (2023) (serial)
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Kenpú denki Berserk (1997) (serial)
Kōsuke Toriumi
Japonia
Najlepsze seriale:
Haikjú!! (2014) (serial)
One Punch Man (2015) (serial)
Mušoku tensei: Isekai ittara honki dasu (2021) (serial)
Yoshito Yasuhara
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Violet Evergarden (2018) (serial)
Monster (2004) (serial)
Tomoaki Maeno
Japonia
Najlepsze seriale:
Haikjú!! (2014) (serial)
Tensei šitara slime datta ken (2018) (serial)
Naruto: Šippúden (2007) (serial)
Akiko Yajima
Japonia
Najlepsze seriale:
Kenpú denki Berserk (1997) (serial)
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Širokuma Café (2012) (serial)
Akira Ishida
Japonia
Najlepsze seriale:
Kenpú denki Berserk (1997) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Šówa genroku rakugo šindžú (2016) (serial)
Kōki Uchiyama
Japonia
Najlepsze seriale:
Kusurija no hitorigoto (2023) (serial)
Mušiši zoku šó (2014) (serial)
Haikjú!! (2014) (serial)
Suzuko Mimori
Japonia
Najlepsze seriale:
Kami-sama hajimemashita OVA (2013) (serial)
Odd Taxi (2021) (serial)
Kami-sama hadžimemašita (2012) (serial)
Keiji Fujiwara
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Initial D: Second Stage (1999) (serial)
Initial D (1998) (serial)
Kana Hanazawa
Japonia
Najlepsze seriale:
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Kiseidžú: Sei no kakuricu (2014) (serial)
Širokuma Café (2012) (serial)