Fairy Tail
Reżyseria:
Shinji IshihiraZdjęcia:
黒岩悟Muzyka:
Yasuharu TakanashiObsada:
Tetsuya Kakihara, Aya Hirano, Rie Kugimiya, Yûichi Nakamura, Sayaka Ōhara, Satomi Satō, Yui Horie, Shinpachi Tsuji, Ryoko Ono, Wataru Hatano, Hiroki Tōchi, Mai Nakahara, Eri Kitamura (więcej)Opisy(1)
The members of Fairy Tail triumphantly return to Magnolia. Later, Lucy and friends take on a little job to get back in the swing of things. (Prime Video)
Obsada
Tetsuya Kakihara
Niemcy
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Kuroko no basket (2012) (serial)
Boku no Hero Academia (2016) (serial)
Aya Hirano
Japonia
Najlepsze seriale:
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Notatnik śmierci (2006) (serial)
Kiseidžú: Sei no kakuricu (2014) (serial)
Rie Kugimiya
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Yûichi Nakamura
Japonia
Najlepsze seriale:
Sósó no Frieren (2023) (serial)
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Haikjú!! (2014) (serial)
Sayaka Ōhara
Japonia
Najlepsze seriale:
Kowboj Bebop (1998) (serial)
Made in Abyss (2017) (serial)
Kimi wa hókago Insomnia (2023) (serial)
Satomi Satō
Japonia
Najlepsze seriale:
Mušoku tensei: Isekai ittara honki dasu (2021) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Seišun buta jaró wa Bunny Girl-senpai no jume o minai (2018) (serial)
Yui Horie
Japonia
Najlepsze seriale:
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Kowboj Bebop (1998) (serial)
Kami-sama hajimemashita OVA (2013) (serial)
Shinpachi Tsuji
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Notatnik śmierci (2006) (serial)
Ryoko Ono
Japonia
Najlepsze seriale:
Notatnik śmierci (2006) (serial)
Kanon (2006) (serial)
Barakamon (2014) (serial)
Wataru Hatano
Japonia
Najlepsze seriale:
Hunter x Hunter (2011) (serial)
One Punch Man (2015) (serial)
Mušoku tensei: Isekai ittara honki dasu (2021) (serial)
Hiroki Tōchi
Japonia
Najlepsze seriale:
Sósó no Frieren (2023) (serial)
Initial D Fifth Stage (2012) (serial)
Hunter x Hunter (1999) (serial)
Mai Nakahara
Japonia
Najlepsze seriale:
Blue Lock (2022) (serial)
Thunderbolt Fantasy: Tóriken júki (2016) (serial)
Re: Zero kara hadžimeru isekai seikacu (2016) (serial)
Eri Kitamura
Japonia
Najlepsze seriale:
Made in Abyss (2017) (serial)
Mahó šódžo Madoka Magika (2011) (serial)
Pluto (2023) (serial)
Hiroki Yasumoto
Japonia
Najlepsze seriale:
Sósó no Frieren (2023) (serial)
One Punch Man (2015) (serial)
Vinland Saga (2019) (serial)
Harumi Sakurai
Japonia
Najlepsze seriale:
Šokugeki no Sóma (2015) (serial)
Tensei šitara slime datta ken (2018) (serial)
Bakuman. (2010) (serial)
Mariya Ise
Japonia
Najlepsze seriale:
Sósó no Frieren (2023) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
川鍋雅樹
Japonia
Najlepsze seriale:
Azumanga daió: The Animation (2002) (serial)
Fairy Tail (2009) (serial)
Inujaša (2000) (serial)
Eiji Sekiguchi
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Kenpú denki Berserk (1997) (serial)
Kókaku kidótai: Stand Alone Complex (2002) (serial)
景浦大輔
Japonia
Najlepsze seriale:
Gintama (2006) (serial)
Džundžó Romantica (2008) (serial)
Higuraši no naku koro ni (2006) (serial)
Yūichi Iguchi
Japonia
Najlepsze seriale:
Šówa genroku rakugo šindžú (2016) (serial)
Bakuman. (2010) (serial)
Džodžo no kimjó na bóken (2012) (serial)