Clannad - Season 1 (2007) (seria)
Reżyseria:
Tatsuya IshiharaScenariusz:
Fumihiko ShimoZdjęcia:
Ryuuta NakagamiObsada:
Mai Nakahara, Yûichi Nakamura, Ryou Hirohashi, Akemi Kanda, Ryōtarō Okiayu, Kikuko Inoue, Ai Nonaka, Mamiko Noto, Takeshi Aono, Hiroshi Naka, Hōko Kuwashima, Daisuke Sakaguchi, Akiko Yajima (więcej)Opisy(1)
Tomoya tries to runaway as he has been summoned to a career counciling meeting between his teacher and his father. (Prime Video)
Obsada
Mai Nakahara
Japonia
Najlepsze seriale:
Blue Lock (2022) (serial)
Thunderbolt Fantasy: Tóriken júki (2016) (serial)
Re: Zero kara hadžimeru isekai seikacu (2016) (serial)
Yûichi Nakamura
Japonia
Najlepsze seriale:
Sósó no Frieren (2023) (serial)
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Haikjú!! (2014) (serial)
Ryou Hirohashi
Japonia
Najlepsze seriale:
One Piece (1999) (serial)
Boku no Hero Academia (2016) (serial)
Gintama (2006) (serial)
Akemi Kanda
Japonia
Najlepsze seriale:
Baccano! (2007) (serial)
Cross Game (2009) (serial)
Erufen Rīto (2004) (serial)
Ryōtarō Okiayu
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Kikuko Inoue
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Ai Nonaka
Japonia
Najlepsze seriale:
Širokuma Café (2012) (serial)
One Piece (1999) (serial)
Mahó šódžo Madoka Magika (2011) (serial)
Mamiko Noto
Japonia
Najlepsze seriale:
Kusurija no hitorigoto (2023) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Takeshi Aono
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Kowboj Bebop (1998) (serial)
Hiroshi Naka
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Mušiši zoku šó (2014) (serial)
Haikjú!! (2014) (serial)
Hōko Kuwashima
Japonia
Najlepsze seriale:
Kusurija no hitorigoto (2023) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Daisuke Sakaguchi
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Hadžime no Ippo: The Fighting (2000) (serial)
Mononoke (2007) (serial)
Akiko Yajima
Japonia
Najlepsze seriale:
Kenpú denki Berserk (1997) (serial)
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Širokuma Café (2012) (serial)
Jun Fukuyama
Japonia
Najlepsze seriale:
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Code Geass: Hangjaku no Lelouch (2006) (serial)
Širokuma Café (2012) (serial)
Tomoko Kawakami
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Hadžime no Ippo: The Fighting (2000) (serial)
西前忠久
Japonia
Najlepsze seriale:
Naruto: Šippúden (2007) (serial)
Šigurui (2007) (serial)
Azumanga daió: The Animation (2002) (serial)
Yumi Shimura
Japonia
Najlepsze seriale:
Nobunaga Concerto (2014) (serial)
Clannad (2007) (serial)
Rozen Maiden: Träumend (2005) (serial)
Miho Miyagawa
Japonia
Najlepsze seriale:
Kiseidžú: Sei no kakuricu (2014) (serial)
Fate/stay night: Unlimited Blade Works (2014) (serial)
Monogatari Series: Second Season (2013) (serial)
Minoru Shiraishi
Japonia
Najlepsze seriale:
Steins;Gate (2011) (serial)
Suzumija Haruhi no júucu (2006) (serial)
Ničidžó (2011) (serial)