Reżyseria:
Gordon FlemyngScenariusz:
Milton SubotskyZdjęcia:
John WilcoxObsada:
Peter Cushing, Andrew Keir, Bernard Cribbins, Keith Marsh, Eileen Way, Jill Curzon, Roberta Tovey, Bernard Spear, Reg Thomason, Roger Avon, Sheila Steafel (więcej)Opisy(1)
Policjant Tom Campbell (Bernard Cribbins), samotnie patrolując ulice, jest świadkiem napadu na sklep jubilerski. Złodzieje uciekają, a on, by wezwać posiłki, korzysta z pierwszej alarmowej budki telefonicznej. Za jej drzwiami znajduje jednak… wehikuł czasu, pilotowany przez genialnego doktora Who (Peter Cushing), jego siostrzenicę Louise i wnuczkę Susan. Cała czwórka przenosi się w czasie, do roku 2150, do Londynu. (Entclick)
(więcej)Obsada
Peter Cushing
Wielka Brytania
Najlepsze filmy:
Gwiezdne wojny (1977)
Hamlet (1948)
Moulin Rouge (1952)
Andrew Keir
Wielka Brytania
Najlepsze filmy:
Kleopatra (1963)
Marco Polo (1982) (serial)
SOS Titanic (1958)
Bernard Cribbins
Wielka Brytania
Najlepsze filmy:
The Water Babies (1978)
The World of Suzie Wong (1960)
Szał (1972)
Keith Marsh
Wielka Brytania
Najlepsze filmy:
Othello (1965)
Jane Eyre (1983) (serial)
Dalziel and Pascoe (1996) (serial)
Eileen Way
Wielka Brytania
Najlepsze filmy:
Les Miserables (1978) (film telewizyjny)
War and Remembrance (1988) (serial)
Wikingowie (1958)
Jill Curzon
Wielka Brytania
Najlepsze filmy:
Dalekowie (1966)
Roberta Tovey
Wielka Brytania
Najlepsze filmy:
Never Let Go (1960)
The Blood on Satan's Claw (1971)
A High Wind in Jamaica (1965)
Bernard Spear
Wielka Brytania
Najlepsze filmy:
Jentł (1983)
Bedazzled (1967)
Chitty Chitty Bang Bang (1968)
Reg Thomason
Wielka Brytania
Najlepsze filmy:
Znak czterech (1983) (film telewizyjny)
Battle of Britain (1969)
The One That Got Away (1957)
Roger Avon
Wielka Brytania
Najlepsze filmy:
Noc po ciężkim dniu (1964)
Garderobiany (1983)
Morderstwo w hotelu Gallop (1963)
Sheila Steafel
Południowa Afryka
Najlepsze filmy:
Goodbye, Mr. Chips (1969)
The 10th Kingdom (2000) (serial)
Quatermass and the Pit (1967)
Maxwell Craig
Najlepsze filmy:
The Password is Courage (1962)
Noc po ciężkim dniu (1964)
The Guns of Navarone (1961)
Fred Wood
Wielka Brytania
Najlepsze filmy:
Gwiezdne wojny (1977)
Człowiek słoń (1980)
Gandhi (1982)
Alf Mangan
Najlepsze filmy:
Gwiezdne wojny (1977)
The Password is Courage (1962)
Pozdrowienia z Moskwy (1963)
Godfrey Quigley
Palestyna
Najlepsze filmy:
Barry Lyndon (1975)
Mechaniczna pomarańcza (1971)
Educating Rita (1983)
Kenneth Watson
Wielka Brytania
Najlepsze filmy:
First Men in the Moon (1964)
Nothing But the Night (1973)
Dalekowie (1966)
Ray Brooks
Wielka Brytania
Najlepsze filmy:
Nawiedzony okręt (1962)
Dalekowie (1966)
Alice's Adventures in Wonderland (1972)
Jim O'Brady
Wielka Brytania
Najlepsze filmy:
Noc po ciężkim dniu (1964)
Where Eagles Dare (1968)
Pozdrowienia z Moskwy (1963)
Philip Madoc
Wielka Brytania
Najlepsze filmy:
If Tomorrow Comes (1986) (serial)
The Assassination Bureau (1969)
The Bourne Identity (1988) (serial)
Geoffrey Cheshire
Wielka Brytania
Najlepsze filmy:
The Thief of Baghdad (1978) (film telewizyjny)
W tajnej służbie Jej Królewskiej Mości (1969)
The Skull (1965)