Zdjęcia:
Asen ŠopovMuzyka:
Karel MaříkObsada:
Kateřina Janečková, Lukáš Hejlík, Michaela Horká, Olga Lounová, Michal Zelenka, Václav Vydra nejml., Jana Boušková, Petr Štěpán, Romana Goščíková (więcej)Serie(2) / Odcinki(73)
Obsada
Zdeněk Dušek
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Tisícročná včela (1983) (serial)
Svět pod hlavou (2017) (serial)
Vojtěch Hájek
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Ohnivý kuře (2016) (serial)
Gympl s (r)učením omezeným (2012) (serial)
Modrý kód (2017) (serial)
Simona Postlerová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Četnické humoresky (2001) (serial)
Furia (2016) (serial)
Labirynt (2015) (serial)
Лилиан Малкина
Estonia
Najlepsze seriale:
Metoda Markovič: Hojer (2024) (serial)
Neviditelní (2014) (serial)
Dobrá čtvrť (2005) (serial)
Pavel Kikinčuk
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Okresní přebor (2010) (serial)
České století (2013) (serial)
Oběti (1999) (serial)
Nancy Johannes
Namibia
Najlepsze seriale:
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (serial)
Trapasy (2007) (serial)
Ošklivka Katka (2008) (serial)
Agáta Hanychová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Olo show (2020) (serial)
Trapasy (2007) (serial)
Druhý dech (1988) (serial)
Radek Valenta
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
České století (2013) (serial)
Sprawy wewnętrzne (2019) (serial)
Ambicja (2014) (serial)
Barbora Mottlová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Cirkus Bukowsky (2013) (serial)
Extraktoři (2023) (serial)
Vyprávěj (2009) (serial)
Vít Rohr
Najlepsze seriale:
Sedm schodů k moci (2023) (serial)
Zkáza Dejvického divadla (2019) (serial)
Boží mlýny (2021) (serial)
Kateřina Průšová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (serial)
Ošklivka Katka (2008) (serial)
Pavel Trávníček
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Panoptikum Města pražského (1987) (serial)
Přítelkyně z domu smutku (1992) (serial)
Mahulena Bočanová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Muž v pozadí (1995) (serial)
Pod jednym dachem (1975) (serial)
Vlak dětství a naděje (1985) (serial)
Ewa Farna
Czechy
Najlepsze seriale:
Ošklivka Katka (2008) (serial)
Kateřina Pospíšilová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (serial)
Ranč U Zelené sedmy (1998) (serial)
Dokonalý svět (2010) (serial)
Daniel Nekonečný
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Lata dziewięćdziesiąte (2022) (serial) - m.a.
Historky od krbu (1994) (serial)
Ošklivka Katka (2008) (serial)
Zuzana Belohorcová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Ošklivka Katka (2008) (serial)
Daniel Holovský
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Ošklivka Katka (2008) (serial)
Jiří Maria Sieber
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Česká soda (1993) (serial)
Černí andělé (2001) (serial)
Oběti (1999) (serial)
Dáša Kouřilová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Lajna (2017) (serial)
Zdivočelá země (1997) (serial)
Vyprávěj (2009) (serial)