Scenariusz:
Gou ZappaZdjęcia:
Kunihiko ItouObsada:
Shinnosuke Tachibana, Takehito Koyasu, Miki Itō, Nobuhiko Okamoto, Norio Wakamoto, Yūki Ono, 堀田勝 , 池田昌子, Toshiyuki Toyonaga, Emiri Kato, Yukana, Kyoko Hikami (więcej)Odcinki(13)
-
Nacukašii bašo (E01)
-
Taisecu na melody (E02)
-
Cookie to koiši (E03)
-
Kodomo dža nai jo (E04)
-
Sakanai Sakura (E05)
-
Otona da jo (E06)
-
Sensei no Caramel (E07)
-
Himicu no post (E08)
-
Ganbare! Animanger! (E09)
-
Sakura no Tame ni (E10)
-
Kokuhaku (E11)
-
Akai Kioku (E12)
-
Kizuna (E13)
Obsada
Shinnosuke Tachibana
Japonia
Najlepsze seriale:
Haikjú!! (2014) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Kami-sama hajimemashita OVA (2013) (serial)
Takehito Koyasu
Japonia
Najlepsze seriale:
Sósó no Frieren (2023) (serial)
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Initial D: Second Stage (1999) (serial)
Miki Itō
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Šówa genroku rakugo šindžú (2016) (serial)
Nobuhiko Okamoto
Japonia
Najlepsze seriale:
Sósó no Frieren (2023) (serial)
Haikjú!! (2014) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Norio Wakamoto
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Kenpú denki Berserk (1997) (serial)
Yūki Ono
Japonia
Najlepsze seriale:
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Šówa genroku rakugo šindžú (2016) (serial)
Steins;Gate (2011) (serial)
堀田勝
Japonia
Najlepsze seriale:
Last Cinderella (2013) (serial)
Kateikjó Hitman Reborn! (2006) (serial)
Tennis no ódži-sama (2001) (serial)
池田昌子
Japonia
Najlepsze seriale:
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Ranma 1/2 (1989) (serial)
Monster (2004) (serial)
Toshiyuki Toyonaga
Japonia
Najlepsze seriale:
Haikjú!! (2014) (serial)
Kaze ga cujoku fuiteiru (2018) (serial)
Tengoku daimakjó (2023) (serial)
Emiri Kato
Japonia
Najlepsze seriale:
Spy x Family (2022) (serial)
Mahó šódžo Madoka Magika (2011) (serial)
Bakuman. (2010) (serial)
Yukana
Japonia
Najlepsze seriale:
Code Geass: Hangjaku no Lelouch (2006) (serial)
Mononoke (2007) (serial)
One Piece (1999) (serial)
Kyoko Hikami
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik (2003) (serial)
GTO (1999) (serial)
Kókaku kidótai: Stand Alone Complex (2002) (serial)
Ami Koshimizu
Japonia
Najlepsze seriale:
Kusurija no hitorigoto (2023) (serial)
Mušiši zoku šó (2014) (serial)
Notatnik śmierci (2006) (serial)
Tomoko Kaneda
Japonia
Najlepsze seriale:
Širokuma Café (2012) (serial)
Monster (2004) (serial)
One Piece (1999) (serial)
Megumi Toyoguchi
Japonia
Najlepsze seriale:
Kusurija no hitorigoto (2023) (serial)
Mušoku tensei: Isekai ittara honki dasu (2021) (serial)
Initial D Fourth Stage (2004) (serial)
Yūko Sanpei
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Džudžucu kaisen (2020) (serial)
Mušiši (2005) (serial)
Mai Nakahara
Japonia
Najlepsze seriale:
Blue Lock (2022) (serial)
Thunderbolt Fantasy: Tóriken júki (2016) (serial)
Re: Zero kara hadžimeru isekai seikacu (2016) (serial)
Katsuhisa Hōki
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Notatnik śmierci (2006) (serial)
Yukari Tamura
Japonia
Najlepsze seriale:
Hadžime no Ippo: The Fighting (2000) (serial)
Steins;Gate (2011) (serial)
Kanon (2006) (serial)
Shigeru Nakahara
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Kowboj Bebop (1998) (serial)
Dragon Ball Z (1989) (serial)