Sensacyjny / Kryminał / Dramat
Rosja,
2005, 9 h
(Liczba minut: 45 min)
Odcinki(12)
-
Podljodnyj lov (S01E01)
-
Obratnyj otsčet (S01E02)
-
Zolotyje rybki (S01E03)
-
Piraty XXI veka (S01E04)
-
Opasnoje napryaženije (S01E05)
-
Kamyšovyj killer (S01E06)
-
Proverka na všivosť (S01E07)
-
Bomba ot faraona (S01E08)
-
Pravila abordaža (S01E09)
-
Krovavyj sled "Marijengofa" (S01E10)
-
Čudovišče poněvole (S01E11)
-
Otpusk na Černom more (S01E12)
Obsada
Vsevolod Tsurilo
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Elena Petrova
Najlepsze seriale:
Doktor Živago (2005) (serial)
Dmitriy Vorobyov
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Trockij (2017) (serial)
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Aleksey Trofimov
Najlepsze seriale:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Banditskij Pětěrburg (2000) (serial)
Игорь Иванов
Najlepsze seriale:
Idiot (2003) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Антон Пулит
Najlepsze seriale:
Metod (2015) (serial)
Jekatěrina (2014) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Вадим Романов
Najlepsze seriale:
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Banditskij Pětěrburg (2000) (serial)
Антон Багмет
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Banditskij Pětěrburg (2000) (serial)
Mažor (2014) (serial)
Dmitriy Aleksandrov
Najlepsze seriale:
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Banditskij Pětěrburg (2000) (serial)
Aleksandr Kladko
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Aleksandr Vasilev
Najlepsze seriale:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Banditskij Pětěrburg (2000) (serial)
Mažor (2014) (serial)
Igor Masloboynikov
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Banditskij Pětěrburg (2000) (serial)
Aleksey Oding
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Droga przez mękę (2017) (serial)
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Ivan Grishanov
Związek Radziecki
Aleksandr Borisov
Najlepsze seriale:
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Mikhail Dolginin
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Banditskij Pětěrburg (2000) (serial)
Margarita Bychkova
Najlepsze seriale:
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Brežněv (2005) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Andrey Babenko
Najlepsze seriale:
Velikaja (2015) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Sergey Sobolev
Najlepsze seriale:
Ladoga (2014) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)