Odcinki(8)
Obsada
Dexter Fletcher
Wielka Brytania
Najlepsze seriale:
Kompania braci (2001) (serial)
Wyklęci (2009) (serial)
Hotel Babylon (2006) (serial)
Emma Pierson
Wielka Brytania
Najlepsze seriale:
Mała Dorrit (2008) (serial)
Coupling (2000) (serial)
Absolutnie fantastyczne (1992) (serial)
Alexandra Moen
Włochy
Najlepsze seriale:
Luther (2010) (serial)
Doktor Who (2005) (serial)
Kontra (2010) (serial)
Natalie Jackson Mendoza
Hongkong
Najlepsze seriale:
Jack Ryan (2018) (serial)
Ucieczka w kosmos (1999) (serial)
Hotel Babylon (2006) (serial)
Raymond Coulthard
Wielka Brytania
Najlepsze seriale:
Z pamiętnika położnej (2012) (serial)
Statyści (2005) (serial)
Pan Selfridge (2013) (serial)
Martin Marquez
Wielka Brytania
Najlepsze seriale:
The Crown (2016) (serial)
The Catherine Tate Show (2004) (serial)
Twenty Twelve (2011) (serial)
Michael Obiora
Najlepsze seriale:
Luther (2010) (serial)
Wyklęci (2009) (serial)
Doktor Who (2005) (serial)
Danira Govich
Najlepsze seriale:
Hotel Babylon (2006) (serial)
Winnetou & Old Shatterhand (2016) (serial)
Lee Williams
Wielka Brytania
Najlepsze seriale:
Teachers (2001) (serial)
Hotel Babylon (2006) (serial)
Grantchester (2014) (serial)
Max Beesley
Wielka Brytania
Najlepsze seriale:
Homeland (2011) (serial)
W garniturach (2011) (serial)
Dżentelmeni (2024) (serial)
Daniel Lapaine
Australia
Najlepsze seriale:
Czarne lustro (2011) (serial)
Upright (2019) (serial)
Durrellowie (2016) (serial)
Jeremy Sheffield
Wielka Brytania
Najlepsze seriale:
Hotel Babylon (2006) (serial)
Murder in Suburbia (2004) (serial)
Holby City (1999) (serial)
Alan Davies
Wielka Brytania
Najlepsze seriale:
Jonathan Creek (1997) (serial)
Hotel Babylon (2006) (serial)
Whites (2010) (serial)
John Marquez
Wielka Brytania
Najlepsze seriale:
Księgarnia Black Books (2000) (serial)
Jonathan Creek (1997) (serial)
Hotel Babylon (2006) (serial)
Katie McGuinness
Najlepsze seriale:
Roots (2016) (serial)
Rodzina Borgiów (2011) (serial)
Hotel Babylon (2006) (serial)
Paul Freeman
Wielka Brytania
Najlepsze seriale:
The Hollow Crown (2012) (serial)
The Final Cut (1995) (serial)
Z Lark Rise do Candleford (2008) (serial)
Paula Abdul
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Spin City (1996) (serial)
Hotel Babylon (2006) (serial)
Głowa rodziny (1999) (serial)
Nicola Stephenson
Wielka Brytania
Najlepsze seriale:
Z Lark Rise do Candleford (2008) (serial)
Alienista (2018) (serial)
Kontra (2010) (serial)
Oliver Chris
Wielka Brytania
Najlepsze seriale:
The Crown (2016) (serial)
Technicy - magicy (2006) (serial)
Endeavour (2012) (serial)
Kevin Eldon
Wielka Brytania
Najlepsze seriale:
Knowing Me, Knowing You with Alan Partridge (1994) (serial)
Gra o tron (2011) (serial)
The Crown (2016) (serial)