DearS
Scenariusz:
Takao YoshiokaZdjęcia:
Tetsuharu HiguchiMuzyka:
Tomoki HasegawaObsada:
Kishō Taniyama, Chiwa Saito, Ai Shimizu, Miyuki Sawashiro, Mai Nakahara, Yukari Tamura, Kappei Yamaguchi, Megumi Toyoguchi, Jun'ichi Suwabe, Takeshi Mori, Akemi Satō, Yumi Sudo, Yū Asakawa (więcej)Obsada
Kishō Taniyama
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Sósó no Frieren (2023) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Chiwa Saito
Japonia
Najlepsze seriale:
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Kimi wa hókago Insomnia (2023) (serial)
Kuroko no basket (2012) (serial)
Ai Shimizu
Japonia
Najlepsze seriale:
Gintama (2006) (serial)
Azumanga daió: The Animation (2002) (serial)
Džigoku šódžo (2005) (serial)
Miyuki Sawashiro
Japonia
Najlepsze seriale:
Mušiši zoku šó (2014) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
One Punch Man (2015) (serial)
Mai Nakahara
Japonia
Najlepsze seriale:
Blue Lock (2022) (serial)
Thunderbolt Fantasy: Tóriken júki (2016) (serial)
Durarara!! (2010) (serial)
Yukari Tamura
Japonia
Najlepsze seriale:
Hadžime no Ippo: The Fighting (2000) (serial)
Steins;Gate (2011) (serial)
Kanon (2006) (serial)
Kappei Yamaguchi
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Notatnik śmierci (2006) (serial)
Megumi Toyoguchi
Japonia
Najlepsze seriale:
Kusurija no hitorigoto (2023) (serial)
Mušoku tensei: Isekai ittara honki dasu (2021) (serial)
Initial D Fourth Stage (2004) (serial)
Jun'ichi Suwabe
Japonia
Najlepsze seriale:
Sósó no Frieren (2023) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Takeshi Mori
Japonia
Najlepsze seriale:
Notatnik śmierci (2006) (serial)
One Piece (1999) (serial)
Ore monogatari!! (2015) (serial)
Akemi Satō
Japonia
Najlepsze seriale:
Kanon (2006) (serial)
Kanon (2002) (serial)
Shaman king (2001) (serial)
Yumi Sudo
Japonia
Najlepsze seriale:
Mononoke (2007) (serial)
Violet Evergarden (2018) (serial)
One Piece (1999) (serial)
Yū Asakawa
Japonia
Najlepsze seriale:
Hikaru no go (2001) (serial)
Fate/stay night: Unlimited Blade Works (2014) (serial)
Naruto: Šippúden (2007) (serial)
Yumiko Daikoku
Japonia
Najlepsze seriale:
Hadžime no Ippo: The Fighting (2000) (serial)
Chobits (2002) (serial)
Princess Tutu (2002) (serial)
Kiyonobu Suzuki
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Monster (2004) (serial)
Gintama (2006) (serial)
Sayuri Sadaoka
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Vinland Saga (2019) (serial)
Usagi Drop (2011) (serial)
Takuya Kirimoto
Najlepsze seriale:
Kusurija no hitorigoto (2023) (serial)
Naruto: Šippúden (2007) (serial)
Psycho-Pass (2012) (serial)
Hisayoshi Suganuma
Japonia
Yōji Ueda
Japonia
Najlepsze seriale:
Sósó no Frieren (2023) (serial)
One Punch Man (2015) (serial)
Mušoku tensei: Isekai ittara honki dasu (2021) (serial)
天田益男
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Kenpú denki Berserk (1997) (serial)
Initial D Fourth Stage (2004) (serial)