DearS
Scenariusz:
Takao YoshiokaZdjęcia:
Tetsuharu HiguchiMuzyka:
Tomoki HasegawaObsada:
Kishō Taniyama, Chiwa Saito, Ai Shimizu, Ryôko Shintani, Miyuki Sawashiro, Mai Nakahara, Yukari Tamura, Kappei Yamaguchi, Megumi Toyoguchi, Kikuko Inoue, Hiroaki Hirata, Jun'ichi Suwabe (więcej)Obsada
Kishō Taniyama
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Sósó no Frieren (2023) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Chiwa Saito
Japonia
Najlepsze seriale:
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Kimi wa hókago Insomnia (2023) (serial)
Kuroko no basket (2012) (serial)
Ai Shimizu
Japonia
Najlepsze seriale:
Gintama (2006) (serial)
Azumanga daió: The Animation (2002) (serial)
Džigoku šódžo (2005) (serial)
Ryôko Shintani
Japonia
Najlepsze seriale:
Mahó šódžo Madoka Magika (2011) (serial)
Slayers (1995) (serial)
Non non bijori (2013) (serial)
Miyuki Sawashiro
Japonia
Najlepsze seriale:
Mušiši zoku šó (2014) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
One Punch Man (2015) (serial)
Mai Nakahara
Japonia
Najlepsze seriale:
Blue Lock (2022) (serial)
Thunderbolt Fantasy: Tóriken júki (2016) (serial)
Durarara!! (2010) (serial)
Yukari Tamura
Japonia
Najlepsze seriale:
Hadžime no Ippo: The Fighting (2000) (serial)
Steins;Gate (2011) (serial)
Kanon (2006) (serial)
Kappei Yamaguchi
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Notatnik śmierci (2006) (serial)
Megumi Toyoguchi
Japonia
Najlepsze seriale:
Kusurija no hitorigoto (2023) (serial)
Mušoku tensei: Isekai ittara honki dasu (2021) (serial)
Initial D Fourth Stage (2004) (serial)
Kikuko Inoue
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Hiroaki Hirata
Japonia
Najlepsze seriale:
Made in Abyss (2017) (serial)
Hadžime no Ippo: The Fighting (2000) (serial)
GTO (1999) (serial)
Jun'ichi Suwabe
Japonia
Najlepsze seriale:
Sósó no Frieren (2023) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Akemi Satō
Japonia
Najlepsze seriale:
Kanon (2006) (serial)
Kanon (2002) (serial)
Shaman king (2001) (serial)
Yumi Sudo
Japonia
Najlepsze seriale:
Mononoke (2007) (serial)
Violet Evergarden (2018) (serial)
One Piece (1999) (serial)
Yū Asakawa
Japonia
Najlepsze seriale:
Hikaru no go (2001) (serial)
Fate/stay night: Unlimited Blade Works (2014) (serial)
Naruto: Šippúden (2007) (serial)
Hisayoshi Suganuma
Japonia
Kiyonobu Suzuki
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Monster (2004) (serial)
Gintama (2006) (serial)
Sayuri Sadaoka
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Vinland Saga (2019) (serial)
Usagi Drop (2011) (serial)
多岐川まり子
Japonia
Najlepsze seriale:
Monster (2004) (serial)
Dragon Ball (1986) (serial)
Gungrave (2003) (serial)
天田益男
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Kenpú denki Berserk (1997) (serial)
Initial D Fourth Stage (2004) (serial)