Obsada
Ingrid Ištóková
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Tajné životy (2014) (serial)
Mesto tieňov (2008) (serial)
Smejeme sa storočiami (1983) (serial)
Jana Zvaríková
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Alžbetin dvor (1986) (serial)
Mesto tieňov (2008) (serial)
Štúrovci (1991) (serial)
Zuzana Moravcová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Einstein (2023) (serial)
Panelák (2008) (serial)
Ordinácia v ružovej záhrade (2007) (serial)
Mojmír Caban
Najlepsze seriale:
Kutyil s.r.o. (2008) (serial)
Panelák (2008) (serial)
Horúca krv (2012) (serial)
Peter Bzdúch
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Lekár umierajúceho času (1983) (serial)
Alžbetin dvor (1986) (serial)
Život bez konca (1982) (serial)
Filip Lenárth
Najlepsze seriale:
Ordinácia v ružovej záhrade (2007) (serial)
Kristína Svarinská
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Volha (2023) (serial)
Osada (2021) (serial)
Nesmrteľní (2010) (serial)
Jozef Švoňavský
Najlepsze seriale:
Tajné životy (2014) (serial)
Za sklom (2016) (serial)
Websterovci (2017) (serial)
Anton Živčic
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Naši synovia (1975) (serial)
Alžbetin dvor (1986) (serial)
Mesto tieňov (2008) (serial)
Lucia Adamcová
Najlepsze seriale:
Ordinácia v ružovej záhrade (2007) (serial)
Andrea Martvoňová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Horná Dolná (2015) (serial)
Čert nikdy nespí (2016) (serial)
Rodinné prípady (2012) (serial)
Helena Húsková
Państwo słowackie
Najlepsze seriale:
Mesto tieňov (2008) (serial)
Bambuľkine dobrodružstvá (1982) (serial)
Za mestskými múrmi (1998) (serial)
Zuzana Dančiaková
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Tajné životy (2014) (serial)
Škola detektívky (1989) (serial)
Kriminálka Kraj (2022) (serial)
Anna Maľová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Lekár umierajúceho času (1983) (serial)
Nepokojná láska (1975) (serial)
Ako som prežil (2009) (serial)
Anton Vaculík
Państwo słowackie
Najlepsze seriale:
Mesto tieňov (2008) (serial)
Domov (1985) (serial)
Pltník Paľko a vodník Venček (1983) (serial)
Lucia Lapišáková
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Mesto tieňov (2008) (serial)
Dnes večer hrám ja (1988) (serial)
Ako som prežil (2009) (serial)
Tatiana Kulíšková
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Bakaláři (1972) (serial)
Tajomný ostrov (1984) (serial)
Škriatok (1995) (serial)
Lena Košická
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Tajné životy (2014) (serial)
Mesto tieňov (2008) (serial)
Ochrancovia (2014) (serial)
Ivan Romančík st.
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Život bez konca (1982) (serial)
Mesto tieňov (2008) (serial)
Dnes večer hrám ja (1988) (serial)
Marián Mitaš
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Hniezdo (2020) (serial)
Jack Ryan (2018) (serial)
Tajné životy (2014) (serial)