Reżyseria:
Viktor PolesnýScenariusz:
Karel ČabrádekZdjęcia:
Josef ŠpeldaMuzyka:
Roman HolýObsada:
Miroslav Etzler, Jiří Schmitzer, Vilém Udatný, Zuzana Norisová, Jitka Ježková, Ondřej Vetchý, Jana Janěková ml., David Suchařípa, Jakub Prachař, Pavel Kikinčuk, Aneta Krejčíková, Michal Slaný (więcej)Obsada
Zdeněk Dušek
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Krowa (1993)
Tysiącletnia pszczoła (1983)
Jiří Hána
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Metanol (2018) (film telewizyjny)
I ve smrti sami (2004) (film telewizyjny)
Smyčka (2009) (film telewizyjny)
Pavel Nečas
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Četnické humoresky (2001) (serial)
Tři sestry (2010) (nagranie teatralne)
Čaj u královny (2008) (nagranie teatralne)
Pavel Nový
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Amadeusz (1984)
Hřbitov pro cizince (1991) (film telewizyjny)
Z tobą cieszy mnie świat (1982)
Dana Sedláková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Samotni (2000)
Sedm schodů k moci (2023) (serial)
Niewinny człowiek (2016) (film telewizyjny)
Radek Žák
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Četnické humoresky (2001) (serial)
Počkej, až zhasnu (2002) (film telewizyjny)
Sama v čase normálnosti (2010) (film telewizyjny)
Vilma Cibulková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Picasso (2008) (nagranie teatralne)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Poklad pana H. (1998) (film telewizyjny)
Martin Holec
Czechy
Najlepsze filmy:
Boží pole s. r. o. (2006) (film telewizyjny)
Ilona Jirotková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Trzy orzeszki dla Kopciuszka (1973)
Lampy naftowe (1971)
Jak utopic doktora Mraczka (1974)
Danica Jurčová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Butelki zwrotne (2007)
Vyvraždění rodiny Greenů (2002) (film telewizyjny)
Blúznenie srdca a rozumu (1997) (film telewizyjny)
Hana Kašparová
Najlepsze filmy:
Království za kytaru (1989)
Boží pole s. r. o. (2006) (film telewizyjny)
Půlnoční kolona (1972)
Kristina Kloubková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Butelki zwrotne (2007)
Babylon (2002) (nagranie teatralne)
Žralok v hlavě (2005)
Tomáš Klouda
Najlepsze filmy:
Smradi (2002)
Boží pole s. r. o. (2006) (film telewizyjny)
Cesta peklem (1995)
Vladimíra Králíčková
Najlepsze filmy:
Přísahám a slibuji (1990) (serial)
Klauni a vlastenci (1991) (film telewizyjny)
Pravda a lež (1992) (film telewizyjny)
Stanislav Lehký
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Lata dziewięćdziesiąte (2022) (serial)
Muž v pozadí (1995) (serial)
Noc rozhodnutí (1993) (film telewizyjny)
Pavel Novotný
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Četnické humoresky (2001) (serial)
Sama v čase normálnosti (2010) (film telewizyjny)
Oktopus (2023) (serial)
Pier Orlandin
Najlepsze filmy:
Boží pole s. r. o. (2006) (film telewizyjny)
Líbáš jako Bůh (2009)
Anglické jahody (2008)
Kamila Špráchalová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Laskavý divák promine (1994) (serial)
Třináctery hodiny (1990) (film telewizyjny)
Monika Maláčová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Je třeba zabít Sekala (2018) (nagranie teatralne)
Gazdina roba (2009) (nagranie teatralne)
Můj strýček Archimedes (2018) (film telewizyjny)
Jan Novotný
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Sluha dvou pánů (2000) (nagranie teatralne)
Sluha dvou pánů (2010) (nagranie teatralne)
Král Lear (2003) (nagranie teatralne)