Obsada
Pavol Mikulík
Państwo słowackie
Najlepsze filmy:
Tysiącletnia pszczoła (1983)
Henrich IV. (1987) (nagranie teatralne)
Portrét Doriana Graya (1969) (film telewizyjny)
Jozef Adamovič
Państwo słowackie
Najlepsze filmy:
Na skle maľované (1980) (film telewizyjny)
Rok na dedine (1967) (film telewizyjny)
Demeterovci (1976) (film telewizyjny)
Michaela Čobejová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Na konci hry (2002) (film telewizyjny)
Manželstvo na cimpr - campr (1992) (film telewizyjny)
Dobrodinec (1991) (film telewizyjny)
Emília Vášáryová
Najlepsze filmy:
Pod jednym dachem (1999)
Na skle maľované (1980) (film telewizyjny)
Miedziana wieża (1970)
Ingrid Timková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Swingtime (2007) (film telewizyjny)
Staroružová dráma (1989) (film telewizyjny)
Niech stanie się światłość (2019)
Zdena Studenková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Divadelná komédia (1994) (nagranie teatralne)
LENI (2015) (nagranie teatralne)
Z tobą cieszy mnie świat (1982)
Roman Luknár
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Henrich IV. (1987) (nagranie teatralne)
Bracia Karamazow (2008)
Zuzana Tlučková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Výlet do mladosti (1982) (film telewizyjny)
Bezvýznamná žena (1984) (film telewizyjny)
Dobrodinec (1991) (film telewizyjny)
Leopold Haverl
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Na skle maľované (1980) (film telewizyjny)
Bokser i śmierć (1962)
Henrich IV. (1987) (nagranie teatralne)
Emil Horváth ml.
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Na kometě (1970)
Henrich IV. (1987) (nagranie teatralne)
Demeterovci (1976) (film telewizyjny)
Štefan Kožka
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Tysiącletnia pszczoła (1983)
Nepokojná láska (1975) (serial)
Těžká hodina (1986) (film telewizyjny)
Marta Sládečková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
A čo ja, miláčik? (1986) (film telewizyjny)
Omyl doktora Moresiniho (1988) (film telewizyjny)
Ujo Váňa (1998) (nagranie teatralne)
Soňa Valentová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Młot na czarownice (1969)
Na skle maľované (1980) (film telewizyjny)
Portrét Doriana Graya (1969) (film telewizyjny)
Slávo Záhradník
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Lekár umierajúceho času (1983) (serial)
Canarisova krvavá hviezda (1966) (film telewizyjny)
Pacho, hybský zbojník (1975)
Marcel Ochránek
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Gendúrovci (1994) (film telewizyjny)
Jozef Mak (1996) (nagranie teatralne)
Dobrodinec (1991) (film telewizyjny)
Roman Pomajbo
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
České století (2013) (serial)
I ve smrti sami (2004) (film telewizyjny)
Touha (2011) (nagranie teatralne)
Eva Rysová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Portrét Doriana Graya (1969) (film telewizyjny)
Staroružová dráma (1989) (film telewizyjny)
Prípad jasnovidca Hanussena (1969) (film telewizyjny)
Tatiana Kulíšková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Staroružová dráma (1989) (film telewizyjny)
Omyl doktora Moresiniho (1988) (film telewizyjny)
Mŕtvi učia živých (1983)
Ivan Laca
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Tiene v raji (1986) (film telewizyjny)
Deti (1985) (film telewizyjny)
Dobrodinec (1991) (film telewizyjny)
Ivan Béla Vojtek
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Všetko za národ (2011) (nagranie teatralne)
Statky zmätky (2009) (nagranie teatralne)
Dáma bez kamélie (2016) (nagranie teatralne)