Planetes
Japonia,
2003, 25 min
Reżyseria:
Megumi YamamotoScenariusz:
Ichirou OokouchiZdjęcia:
Sôta ÔyaMuzyka:
Koutarou NakagawaObsada:
Kazunari Tanaka, Satsuki Yukino, 折笠愛, Aikō Ogata, Tetsuo Gotô, Takehito Koyasu, Maiko Itou, Ryō Kamon, Kumiko Watanabe, Nobuyuki Hiyama, Kôzô Mito, 岡和男, Saburó Kamei, Takehiro Murozono, Kan Tokumaru (więcej)Obsada
Kazunari Tanaka
Japonia
Najlepsze seriale:
Haikjú!! (2014) (serial)
Code Geass: Hangjaku no Lelouch (2006) (serial)
Samurai champloo (2004) (serial)
Satsuki Yukino
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Hikaru no go (2001) (serial)
One Piece (1999) (serial)
折笠愛
Japonia
Najlepsze seriale:
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Kókaku kidótai: Stand Alone Complex (2002) (serial)
One Piece (1999) (serial)
Aikō Ogata
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Planetes (2003) (serial)
Meitantei Conan (1996) (serial)
Tetsuo Gotô
Japonia
Najlepsze seriale:
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Notatnik śmierci (2006) (serial)
One Piece (1999) (serial)
Takehito Koyasu
Japonia
Najlepsze seriale:
Sósó no Frieren (2023) (serial)
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Initial D: Second Stage (1999) (serial)
Maiko Itou
Najlepsze seriale:
Planetes (2003) (serial)
Tennis no ódži-sama (2001) (serial)
Speed Grapher (2005) (serial)
Ryō Kamon
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Kókaku kidótai: Stand Alone Complex (2002) (serial)
Šinsekai jori (2012) (serial)
Kumiko Watanabe
Japonia
Najlepsze seriale:
One Piece (1999) (serial)
Učúsen Sagittarius (1986) (serial)
Tomo-čan wa onna no ko! (2023) (serial)
Nobuyuki Hiyama
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Initial D: Second Stage (1999) (serial)
Initial D (1998) (serial)
Kôzô Mito
Japonia
Najlepsze seriale:
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Code Geass: Hangjaku no Lelouch (2006) (serial)
NANA (2006) (serial)
岡和男
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Saburó Kamei
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Monster (2004) (serial)
Seirei no moribito (2007) (serial)
Takehiro Murozono
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Kowboj Bebop (1998) (serial)
Kókaku kidótai: Stand Alone Complex (2002) (serial)
Kan Tokumaru
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Kenpú denki Berserk (1997) (serial)
Code Geass: Hangjaku no Lelouch (2006) (serial)
Shigeru Shibuya
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Initial D Fourth Stage (2004) (serial)
Ranma 1/2 (1989) (serial)
Yū Kobayashi
Japonia
Najlepsze seriale:
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Mušoku tensei: Isekai ittara honki dasu (2021) (serial)
Šówa genroku rakugo šindžú (2016) (serial)