Scenariusz:
Jiří KrampolWykonawca:
Jiří Krampol (prezenter), Petr Vojnar, Jiří Sovák, Vlastimil Brodský, Stella Zázvorková, Miroslav Horníček, Zita Kabátová, Svatopluk Beneš (więcej)Występują
Michaela Dolinová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Jak básníci přicházejí o iluze (1984)
Zahrada dětí (1982) (film telewizyjny)
Uzavřený okruh (1989)
Ivan Mládek
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Trhák (1980)
Kronika žhavého léta (1972)
Ještě větší blbec, než jsme doufali (1994)
Michal Suchánek
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Sněženky a machři (1982)
Rozsudky soudce Ooky (1988) (film telewizyjny)
Krajina s nábytkem (1986)
Richard Genzer
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Dracula (1996) (nagranie teatralne)
Dziewczyna na miotle (1971)
Marek Ztracený v Edenu (2023) (koncert)
Tereza Duchková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Genij vlasti (1998) (film telewizyjny)
Arrowsmith (1997) (serial)
Černá slečna, slečna Černá (2002) (film telewizyjny)
Milan Šteindler
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Wsi moja sielska, anielska (1985)
Česká soda (1998)
Halina Pawlowská
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Lata dziewięćdziesiąte (2022) (serial) - przewodnik
Díky za každé nové ráno (1994)
Vrať se do hrobu! (1989)
Steve Lichtag
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Náš dědek Josef (1976)
Od jutra nie klamie (1979)
Dziewczeta z porcelany (1974)
Luděk Sobota
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Jak dostat tatínka do polepšovny (1978) (film telewizyjny)
Joachimie, wrzuć go do maszyny! (1974)
45 let Ypsilonky (2011) (nagranie teatralne)
Václav Upír Krejčí
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Z diabłami nie ma żartów (1984)
Obłędny rycerz (2001)
Hun shen shi dan (1998)
Bohumil Klepl
Związek Radziecki
Najlepsze filmy:
Kde je láska, je i žárlivost (2011) (nagranie teatralne)
Česká soda (1998)
Wszyscy moi bliscy (1999)
Josef Fousek
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Dívka s mušlí (1980)
Švédská zápalka (1982) (film telewizyjny)
Koncert na konci léta (1979)
Pavel Bobek
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Česká soda (1998)
Dvacet let Olympicu (1983) (koncert)
Poslední motýl (1990)
Antonín Procházka
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Přes přísný zákaz dotýká se sněhu (2005) (nagranie teatralne)
S tvojí dcerou ne (1997) (nagranie teatralne)
Janek i Marzenka (1980)
Markéta Plánková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Ochránce (2021) (serial)
Praha stověžatá (2016) (nagranie teatralne)
Bankrotáři (2003) (film telewizyjny)
Jiří Krytinář
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Amadeusz (1984)
Trzy orzeszki dla Kopciuszka (1973)
Trzech weteranów (1983)
Radim Uzel
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
10 pravidel jak sbalit holku (2014)
Za svědka půjde počítač (1987) (film telewizyjny)
Nejlepší trapasy (2013) (serial)
Martin Dejdar
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Tichá bolest (1990)
Brouk v hlavě (2002) (film telewizyjny)
45 let Ypsilonky (2011) (nagranie teatralne)
Oldřich Kaiser
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
U Tlučhořů (2010) (nagranie teatralne)
Rozčarovaní (1982) (film telewizyjny)
Přišel na večeři (1981) (nagranie teatralne)
Lucie Bílá
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Dracula (1996) (nagranie teatralne)
Anděl Páně 2 (2016)
Johanka z Arku (2003) (nagranie teatralne)