Zdjęcia:
Miroslav ČvorsjukMuzyka:
Tadeáš VěrčákObsada:
Dana Morávková, Oldřich Vízner, Viktor Limr, Daniel Bambas, Hana Holišová, Sandra Pogodová, Rostislav Novák ml., Lenka Termerová, Jan Kačer (więcej)Obsada
Dana Morávková
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Dobré ráno, Brno! (2023) (serial)
Laskavý divák promine (1994) (serial)
Božena (2021) (serial)
Oldřich Vízner
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Česká soda (1993) (serial)
Bylo nás pět (1994) (serial)
Saturnin (1994) (serial)
Viktor Limr
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Ochránce (2021) (serial)
Zločiny Velké Prahy (2021) (serial)
Kapitán Exner (2017) (serial)
Daniel Bambas
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Jak si nepodělat život (2019) (serial)
Strážce duší (2005) (serial)
Kriminálka Anděl (2008) (serial)
Hana Holišová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Labirynt (2015) (serial)
Soukromé pasti (2008) (serial)
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (serial)
Sandra Pogodová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Černí andělé (2001) (serial)
Vyprávěj (2009) (serial)
Skautská pošta 1918 (2018) (serial)
Rostislav Novák ml.
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Ochránce (2021) (serial)
Svět pod hlavou (2017) (serial)
Lenka Termerová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Bylo nás pět (1994) (serial)
Arabela (1980) (serial)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Jan Kačer
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Alexandr Dumas starší (1970) (serial)
Lekár umierajúceho času (1983) (serial)
Furia (2016) (serial)
Zdeňka Žádníková-Volencová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Zkáza Dejvického divadla (2019) (serial)
Černí andělé (2001) (serial)
Lékárníkových holka (1996) (serial)
Otto Kallus
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Černá sanitka (2008) (serial)
Svatby v Benátkách (2014) (serial)
Modrý kód (2017) (serial)
Miloslav Mejzlík
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Četnické humoresky (2001) (serial)
České století (2013) (serial)
Saša Rašilov nejml.
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Labirynt (2015) (serial)
Napoléon (2002) (serial)
Petr Vondráček
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Plemiona Europy (2021) (serial)
Ambicja (2014) (serial)
Místo zločinu Ostrava (2020) (serial)
Filip Rajmont
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Draculův švagr (1996) (serial)
Iveta (2022) (serial)
Banáni (2023) (serial)
Petra Špindlerová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Pustkowie (2016) (serial)
Ochránce (2021) (serial)
Nieświadomi (2019) (serial)
Martin Preiss
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Četnické humoresky (2001) (serial)
Tři králové (1998) (serial)
Ztracená brána (2012) (serial)
Jan Zadražil
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
#martyisdead (2019) (serial)
Nevinné lži (2013) (serial)
Zdivočelá země (1997) (serial)
Jan Révai
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Furia (2016) (serial)
Sex O'Clock (2023) (serial)
Volha (2023) (serial)
Martin Zounar
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Četnické humoresky (2001) (serial)
Zlá krev (1986) (serial)
Laskavý divák promine (1994) (serial)