Reżyseria:
Jaroslav BrabecZdjęcia:
Petr KoblovskýMuzyka:
Jan JirásekObsada:
Josef Abrhám, Jana Hlaváčová, Lenka Vlasáková, Andrea Elsnerová, Zuzana Bydžovská, Vladimír Dlouhý, Jiří Langmajer, Richard Krajčo, Zuzana Vejvodová, Vlasta Chramostová, Josef Vinklář (więcej)Odcinki(17)
-
Dům u moře (E01)
-
Bohatá úroda (E02)
-
Štrúdl (E03)
-
V mezích zákona (E04)
-
Mezinárodní zápas (E05)
-
Záchranáři (E06)
-
Kozy (E07)
-
Honza a Saša company (E08)
-
Čarodějnice (E09)
-
Výhodná nabídka (E10)
-
Rodinná oslava (E11)
-
Dědictví (E12)
-
Milionář (E13)
-
Nejdelší most světa (E14)
-
Návštěva (E15)
-
Vyrovnané účty (E16)
-
Louky naproti (E17)
Obsada
Miroslav Hrabě
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Expozitura (2009) (serial)
Zločiny Velké Prahy (2021) (serial)
Hraběnky (2007) (serial)
Hana Seidlová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Furia (2016) (serial)
Jak si nepodělat život (2019) (serial)
Marie Spurná
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Cirkus Bukowsky (2013) (serial)
Černí andělé (2001) (serial)
Lenka Zahradnická
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Rozgrzeszenie (2017) (serial)
Vyprávěj (2009) (serial)
Jan Novotný
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Muž v pozadí (1995) (serial)
Katerina Volochina
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Hraběnky (2007) (serial)
Josef Cisár
Najlepsze seriale:
České století (2013) (serial)
Hraběnky (2007) (serial)
Karel Beseda
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
MOST! (2019) (serial)
Furia (2016) (serial)
Jak si nepodělat život (2019) (serial)
Marian Mundok
Najlepsze seriale:
Hraběnky (2007) (serial)
Lina Wagnerová
Najlepsze seriale:
Ztracená brána (2012) (serial)
Vytoč mého agenta (2024) (serial)
Hraběnky (2007) (serial)
Andrey Bestchastny
Najlepsze seriale:
Život a doba soudce A. K. (2014) (serial)
Expozitura (2009) (serial)
Missing (2012) (serial)
Evgeniy Vrublevskiy
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Zdivočelá země (1997) (serial)
Expozitura (2009) (serial)
Hraběnky (2007) (serial)
Luděk Hudec
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Hraběnky (2007) (serial)
Simona Chytrová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Hraběnky (2007) (serial)
Stopy života (2013) (serial)
Policajti z předměstí (1999) (serial)
Jan Unger
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Tři králové (1998) (serial)
Čapkovy kapsy (2011) (serial)
Children of Dune (2003) (serial)
Helena Brabcová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Szpital na peryferiach (1977) (serial)
Bakaláři (1972) (serial)
Vyprávěj (2009) (serial)
Jana Gýrová
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze seriale:
Metoda Markovič: Hojer (2024) (serial)
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Karel Gult
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Čapkovy kapsy (2011) (serial)
Pražský písničkář (1997) (serial)
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (serial)
Jiřina Zemanová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Hraběnky (2007) (serial)
Jana Kovalčiková
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Klamstvo (2023) (serial)
Kavej: Z východu na západ (2019) (serial)
1890 (2017) (serial)