Reżyseria:
Jaroslav BrabecZdjęcia:
Petr KoblovskýMuzyka:
Jan JirásekObsada:
Josef Abrhám, Jana Hlaváčová, Lenka Vlasáková, Andrea Elsnerová, Zuzana Bydžovská, Vladimír Dlouhý, Jiří Langmajer, Richard Krajčo, Zuzana Vejvodová, Vlasta Chramostová, Josef Vinklář (więcej)Odcinki(17)
-
Dům u moře (E01)
-
Bohatá úroda (E02)
-
Štrúdl (E03)
-
V mezích zákona (E04)
-
Mezinárodní zápas (E05)
-
Záchranáři (E06)
-
Kozy (E07)
-
Honza a Saša company (E08)
-
Čarodějnice (E09)
-
Výhodná nabídka (E10)
-
Rodinná oslava (E11)
-
Dědictví (E12)
-
Milionář (E13)
-
Nejdelší most světa (E14)
-
Návštěva (E15)
-
Vyrovnané účty (E16)
-
Louky naproti (E17)
Obsada
Lubomír Lipský st.
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Zahrada (1974) (serial)
Hříšní lidé města pražského (1968) (serial)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Jan Dolanský
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Kukačky (2021) (serial)
Furia (2016) (serial)
Autobazar Monte Karlo (2015) (serial)
Nina Divíšková
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Vlak dětství a naděje (1985) (serial)
Dlouhá míle (1989) (serial)
Bakaláři (1972) (serial)
Dana Batulková
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Četnické humoresky (2001) (serial)
Čapkovy kapsy (2011) (serial)
Oběti (1999) (serial)
Marek Taclík
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Okresní přebor (2010) (serial)
Čtvrtá hvězda (2014) (serial)
Lajna (2017) (serial)
David Švehlík
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Labirynt (2015) (serial)
Terapia (2011) (serial)
Čapkovy kapsy (2011) (serial)
Stanislav Zindulka
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Bylo nás pět (1994) (serial)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Jaroslava Obermaierová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Byl jednou jeden dům (1974) (serial)
Anča a Pepík (2017) (serial)
Jiří Strach
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Bylo nás pět (1994) (serial)
Labirynt (2015) (serial)
Ztracená brána (2012) (serial)
Václav Sloup
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Záhada hlavolamu (1969) (serial)
Pod jednym dachem (1975) (serial)
Arabela (1980) (serial)
Zdenka Procházková
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Arabela (1980) (serial)
Návštěvníci (1983) (serial)
W cieniu (2018) (serial)
Lenka Krobotová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Metoda Markovič: Hojer (2024) (serial)
Čtvrtá hvězda (2014) (serial)
Kosmo (2016) (serial)
Jaromíra Mílová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Ochránce (2021) (serial)
Vedlejší produkt (2024) (serial)
Život a doba soudce A. K. (2014) (serial)
Věra Kubánková
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Perly (1978) (serial)
Panoptikum Města pražského (1987) (serial)
Lucie Juřičková
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Ochránce (2021) (serial)
Nieświadomi (2019) (serial)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Jiří Klem
Najlepsze seriale:
Metoda Markovič: Hojer (2024) (serial)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Muž v pozadí (1995) (serial)
Libuše Havelková
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Hříšní lidé města pražského (1968) (serial)
Byli jednou dva písaři (1972) (serial)
Byl jednou jeden dům (1974) (serial)
Hartmut Krug
Niemcy Wschodnie
Najlepsze seriale:
Atlantic Crossing (2020) (serial)
České století (2013) (serial)
Zločiny Velké Prahy (2021) (serial)
Alice Šnirychová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Tři králové (1998) (serial)
Nevinné lži (2013) (serial)
Černí andělé (2001) (serial)
Olga Schmidtová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Zkáza Dejvického divadla (2019) (serial)
Přísahám a slibuji (1990) (serial)