Scenariusz:
ときたひろこZdjęcia:
Jirou TazawaMuzyka:
Toshiyuki OhmoriObsada:
Hitomi Nabatame, Ken'ichi Suzumura, Fumiko Orikasa, Shizuka Itō, Shōto Kashii, Kana Ueda, Kumiko Higa, Kenta Miyake, Hiroyuki Yoshino, Shinji Kawada (więcej)Odcinki(12)
-
Hanten šódó (E01)
-
Kuroi Kemono (E02)
-
Čokuši no magan (E03)
-
Jurikago no niwa (E04)
-
Sora no jumi (E05)
-
Široi jume (E06)
-
Aoi kjúseki (E07)
-
檻髪 (E08)
-
Ši. (E09)
-
Šu no kógecu (E10)
-
Magacu joru (E11)
-
Gessekai (E12)
Obsada
Hitomi Nabatame
Japonia
Najlepsze seriale:
Vinland Saga (2019) (serial)
Made in Abyss (2017) (serial)
Samurai champloo (2004) (serial)
Ken'ichi Suzumura
Japonia
Najlepsze seriale:
Oshi no Ko (2023) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Hadžime no Ippo: The Fighting (2000) (serial)
Fumiko Orikasa
Japonia
Najlepsze seriale:
Mušiši zoku šó (2014) (serial)
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Shizuka Itō
Japonia
Najlepsze seriale:
Oshi no Ko (2023) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Džudžucu kaisen (2020) (serial)
Shōto Kashii
Japonia
Najlepsze seriale:
Kenpú denki Berserk (1997) (serial)
Bočči the Rock! (2022) (serial)
Samurai champloo (2004) (serial)
Kana Ueda
Japonia
Najlepsze seriale:
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Usagi Drop (2011) (serial)
Kumiko Higa
Japonia
Najlepsze seriale:
Naruto: Šippúden (2007) (serial)
Bakuman. (2010) (serial)
Gintama (2006) (serial)
Kenta Miyake
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Initial D Fourth Stage (2004) (serial)
Hiroyuki Yoshino
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Haikjú!! (2014) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Shinji Kawada
Japonia
Najlepsze seriale:
Sósó no Frieren (2023) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Akiko Kimura
Japonia
Najlepsze seriale:
Hunter x Hunter (1999) (serial)
Gintama (2006) (serial)
Re: Zero kara hadžimeru isekai seikacu (2016) (serial)
Rio Natsuki
Japonia
Najlepsze seriale:
Fullmetal Panic? Fumoffu (2003) (serial)
Fullmetal Panic! (2002) (serial)
Skip Beat! (2008) (serial)
Yumi Kakazu
Japonia
Najlepsze seriale:
Initial D (1998) (serial)
Initial D Fifth Stage (2012) (serial)
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Takako Honda
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Hikaru no go (2001) (serial)
GTO (1999) (serial)
Daisuke Kirii
Japonia
Najlepsze seriale:
Bakuman. (2010) (serial)
Gintama (2006) (serial)
Mob Psycho 100 (2016) (serial)
Kinryū Arimoto
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Initial D Fifth Stage (2012) (serial)
Daisuke Ono
Japonia
Najlepsze seriale:
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Mušoku tensei: Isekai ittara honki dasu (2021) (serial)
Oshi no Ko (2023) (serial)
根本圭子
Japonia
Najlepsze seriale:
Naruto: Šippúden (2007) (serial)
Gintama (2006) (serial)
Cross Game (2009) (serial)
Tadasuke Oomizu
Japonia
Najlepsze seriale:
Hellsing (2001) (serial)
Chrono Crusade (2003) (serial)
Naruto (2002) (serial)
くるまどあきこ
Japonia
Najlepsze seriale:
School Rumble (2004) (serial)
Kareši kanodžo no džidžó (1998) (serial)
Šingecutan cukihime (2003) (serial)