Black Lagoon - Roberta's Blood Trail (2010) (seria)
Reżyseria:
Sunao KatabuchiScenariusz:
Sunao KatabuchiZdjęcia:
Kenji FujitaMuzyka:
Takayuki WatanabeObsada:
Daisuke Namikawa, Megumi Toyoguchi, Michie Tomizawa, Hiroaki Hirata, Tsutomu Isobe, Mami Koyama, Toshiyuki Morikawa, Satsuki Yukino, 伊倉一恵, Shinji Ogawa, Yūko Sasaki, Chikara Ōsaka (więcej)Opisy(1)
Garcia emerges from a state of shock to seek revenge against the Americans, Revy is injured during an attempted ambush, and Rock continues pulling the strings that lead to a bloody final showdown. (Crunchyroll)
Obsada
Daisuke Namikawa
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Haikjú!! (2014) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Megumi Toyoguchi
Japonia
Najlepsze seriale:
Kusurija no hitorigoto (2023) (serial)
Mušoku tensei: Isekai ittara honki dasu (2021) (serial)
Initial D Fourth Stage (2004) (serial)
Michie Tomizawa
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
One Piece (1999) (serial)
Hiroaki Hirata
Japonia
Najlepsze seriale:
Hadžime no Ippo: The Fighting (2000) (serial)
Made in Abyss (2017) (serial)
GTO (1999) (serial)
Tsutomu Isobe
Japonia
Najlepsze seriale:
Monster (2004) (serial)
One Piece (1999) (serial)
Black Lagoon (2006) (serial)
Mami Koyama
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Toshiyuki Morikawa
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Kenpú denki Berserk (1997) (serial)
One Punch Man (2015) (serial)
Satsuki Yukino
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Hikaru no go (2001) (serial)
One Piece (1999) (serial)
伊倉一恵
Japonia
Najlepsze seriale:
Ranma 1/2 (1989) (serial)
One Piece (1999) (serial)
Naruto: Šippúden (2007) (serial)
Shinji Ogawa
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Kowboj Bebop (1998) (serial)
Yūko Sasaki
Japonia
Najlepsze seriale:
Spy x Family (2022) (serial)
Black Lagoon (2006) (serial)
Claymore (2007) (serial)
Chikara Ōsaka
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Hadžime no Ippo: The Fighting – New Challenger (2009) (serial)
Naruto: Šippúden (2007) (serial)
Hironori Kondou
Japonia
Najlepsze seriale:
Haikjú!! (2014) (serial)
Chainsaw Man (2022) (serial)
Džudžucu kaisen (2020) (serial)
Ryūnosuke Ōbayashi
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Kókaku kidótai: Stand Alone Complex (2002) (serial)
Ranma 1/2 (1989) (serial)
Jun Karasawa
Japonia
Najlepsze seriale:
Džudžucu kaisen (2020) (serial)
Monster (2004) (serial)
Black Lagoon (2006) (serial)
Asami Yaguchi
Japonia
Najlepsze seriale:
Gintama (2006) (serial)
Šigurui (2007) (serial)
Black Lagoon (2006) (serial)
Motoi Koyanagi
Japonia
Najlepsze seriale:
Notatnik śmierci (2006) (serial)
Gintama (2006) (serial)
Šigurui (2007) (serial)
Tomokazu Sugita
Japonia
Najlepsze seriale:
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Mušoku tensei: Isekai ittara honki dasu (2021) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Nobuaki Fukuda
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Haikjú!! (2014) (serial)
Hadžime no ippo: The Fighting! - Rising (2013) (serial)
Nobuaki Kanemitsu
Japonia
Najlepsze seriale:
Haikjú!! (2014) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Hellsing (2006) (serial)