Reżyseria:
Milan ŠteindlerZdjęcia:
Tomáš SyselMuzyka:
Miroslav ChyškaObsada:
Vojtěch Kotek, Dorota Nvotová, Bohumil Klepl, Robert Nebřenský, Pavla Tomicová, Ivana Chýlková, Irena Máchová, Jaroslav Plesl, Milan Šteindler (więcej)Opisy(1)
Michal has just been accepted to medical school, so he’s leaving his current job, an event which naturally calls for celebration. However, at a cottage outside of Prague where the party was set to take place a twist of fate leaves him there alone with Zita, whom he’s just met. Even though she isn’t even his type, they end up spending a night of passion together under the influence of extraordinary circumstances. When an accident occurs, what was meant to be just a one-night stand threatens to radically change both their lives. (oficjalny tekst dystrybutora)
(więcej)Obsada
Vojtěch Kotek
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Vlny (2024)
České nebe: Cimrmanův dramatický kšaft (2012) (nagranie teatralne)
Gorejący krzew (2013) (film telewizyjny)
Dorota Nvotová
Czechosłowacja
Bohumil Klepl
Związek Radziecki
Najlepsze filmy:
Kde je láska, je i žárlivost (2011) (nagranie teatralne)
Česká soda (1998)
Wszyscy moi bliscy (1999)
Robert Nebřenský
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Mlýny (1994) (nagranie teatralne)
Smysl pro tumor (2024) (serial)
Pavla Tomicová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Figarova svatba (2012) (nagranie teatralne)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Jedlíci čokolády (2022) (nagranie teatralne)
Ivana Chýlková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Spadek albo Kurwachopygutntag (1992)
Maska a tvář (2005) (nagranie teatralne)
BrainStorm (2008) (film telewizyjny)
Irena Máchová
Czechosłowacja
Jaroslav Plesl
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Příběhy obyčejného šílenství (2009) (nagranie teatralne)
Teremin (2010) (nagranie teatralne)
Ochránce (2021) (serial)
Milan Šteindler
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Wsi moja sielska, anielska (1985)
Česká soda (1998)
Bořivoj Navrátil
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Hamlet (1986) (nagranie teatralne)
Ucho (1970)
Muž v pozadí (1995) (serial)
Robert Rosenberg
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Private Sex Positions (2006)
Le Labyrinthe (1997)
Party of Sex 2 (2003)
Ulrika Kotajná
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Strašidlo cantervillské (1989) (film telewizyjny)
Pějme píseň dohola (1990)
Slečna Guru (2006) (film telewizyjny)
Halina Pawlowská
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Lata dziewięćdziesiąte (2022) (serial) - przewodnik
Díky za každé nové ráno (1994)
Vrať se do hrobu! (1989)
Monika Foris Kvasničková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Zámek v Čechách (1993) (film telewizyjny)
Panoptikum Města pražského (1987) (serial)
Krajina s nábytkem (1986)
Otmar Brancuzský
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Kola (1996)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Miroslav Hanuš
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Maškaráda čili Fantom Opery (2009) (nagranie teatralne)
Soudné sestry (2007) (nagranie teatralne)
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Radomil Uhlíř
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Dym (1990)
...a bude hůř (2007)
Pražská 5 (1988)
Alexander Hemala
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Četnické humoresky (2001) (serial)
Probudím se včera (2012)
Něžné vlny (2013)
Martin Sitta
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Gorejący krzew (2013) (film telewizyjny)
Zabić Sekala (1998)
Kateřina Horníková
Najlepsze filmy:
Wycieczkowicze (2006)
Sněženky a machři po 25 letech (2008)
O život (2007)