Zdjęcia:
Katsutoshi SugaiMuzyka:
Susumu HirasawaObsada:
Mamiko Noto, Shōzō Iizuka, Toshihiko Seki, Daisuke Sakaguchi, Hiroshi Ōtake, Kotono Mitsuishi, Miina Tominaga, Nana Mizuki, Akeno Watanabe, Kenji Utsumi (więcej)Odcinki(13)
-
Šónen bat sandžó (E01)
-
Kin no kucu (E02)
-
Daburu Rippu (E03)
-
Otokomiči (E04)
-
Seisenši (E05)
-
Čokugeki no fuan (E06)
-
MHz (E07)
-
Akarui kazoku Keikaku (E08)
-
ETC (E09)
-
Maromi Madoromi (E10)
-
Šinnjú kinši (E11)
-
Rēdā Man (E12)
-
Saišúkai. (E13)
Opisy(1)
An elementary school kid dubbed with the title "shounen bat" or "lil slugger" has been going around attacking people with bats. Now two detectives are investigating so they can stop this kid from any more attacks... but they will find out soon enough, that this case is much more than they can handle. (oficjalny tekst dystrybutora)
Obsada
Mamiko Noto
Japonia
Najlepsze seriale:
Kusurija no hitorigoto (2023) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Shōzō Iizuka
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Toshihiko Seki
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Daisuke Sakaguchi
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Hadžime no Ippo: The Fighting (2000) (serial)
Mononoke (2007) (serial)
Hiroshi Ōtake
Japonia
Najlepsze seriale:
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Notatnik śmierci (2006) (serial)
Samurai champloo (2004) (serial)
Kotono Mitsuishi
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Miina Tominaga
Japonia
Najlepsze seriale:
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Ruróni Kenšin: Meidži kenkaku romantan (1996) (serial)
Full moon o sagašite (2002) (serial)
Nana Mizuki
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Dororo (2019) (serial)
Akeno Watanabe
Japonia
Najlepsze seriale:
Notatnik śmierci (2006) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Hikaru no go (2001) (serial)
Kenji Utsumi
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Reiko Kiuchi
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Hunter x Hunter (1999) (serial)
Samurai champloo (2004) (serial)
Hiroshi Yanaka
Japonia
Najlepsze seriale:
Kusurija no hitorigoto (2023) (serial)
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Haikjú!! (2014) (serial)
Daisuke Gōri
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Yasunori Matsumoto
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Initial D: Second Stage (1999) (serial)
Initial D Fifth Stage (2012) (serial)
Nīna Kumagaya
Japonia
Najlepsze seriale:
Mósó dairinin (2004) (serial)
Jowamuši pedal (2013) (serial)
Jamato nadešiko šiči henge (2006) (serial)
Daiki Nakamura
Japonia
Najlepsze seriale:
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Initial D Fourth Stage (2004) (serial)
Hiroyuki Yoshino
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Haikjú!! (2014) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Akio Suyama
Japonia
Najlepsze seriale:
Initial D (1998) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Masashi Hirose
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Kowboj Bebop (1998) (serial)
Hadžime no Ippo: The Fighting (2000) (serial)
Tomoko Kawakami
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Hadžime no Ippo: The Fighting (2000) (serial)