Bleach - Season 1 (2004) (seria)
Scenariusz:
Natsuko TakahashiZdjęcia:
Toshiyuki FukushimaMuzyka:
Shirō SagisuObsada:
Masakazu Morita, Jun Fukuyama, Susumu Chiba, Noriaki Sugiyama, Tōru Ōkawa, Tōru Furusawa, Hisayo Mochizuki, Daisuke Ono, Yuzuru Fujimoto, Masako Katsuki, Shunsuke Sakuya, Katsumi Suzuki (więcej)Opisy(1)
Uryu was knocked unconscious during Ho and Ban's attack but was saved by Yoshino... (Prime Video)
Obsada
Masakazu Morita
Japonia
Najlepsze seriale:
One Piece (1999) (serial)
Kuroko no basket (2012) (serial)
Bakuman. (2010) (serial)
Jun Fukuyama
Japonia
Najlepsze seriale:
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Code Geass: Hangjaku no Lelouch (2006) (serial)
Širokuma Café (2012) (serial)
Susumu Chiba
Japonia
Najlepsze seriale:
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Hikaru no go (2001) (serial)
Noriaki Sugiyama
Japonia
Najlepsze seriale:
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Code Geass: Hangjaku no Lelouch (2006) (serial)
GTO (1999) (serial)
Tōru Ōkawa
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Kenpú denki Berserk (1997) (serial)
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Tōru Furusawa
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Initial D (1998) (serial)
Hunter x Hunter (1999) (serial)
Hisayo Mochizuki
Japonia
Najlepsze seriale:
xxxHOLiC (2006) (serial)
Soul Eater (2008) (serial)
Bleach (2004) (serial)
Daisuke Ono
Japonia
Najlepsze seriale:
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Mušoku tensei: Isekai ittara honki dasu (2021) (serial)
Oshi no Ko (2023) (serial)
Yuzuru Fujimoto
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Kowboj Bebop (1998) (serial)
Masako Katsuki
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Hadžime no ippo: The Fighting! - Rising (2013) (serial)
Shunsuke Sakuya
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Sósó no Frieren (2023) (serial)
Haikjú!! (2014) (serial)
Katsumi Suzuki
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
GTO (1999) (serial)
Yōko Sōmi
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Made in Abyss (2017) (serial)
Kimi wa hókago Insomnia (2023) (serial)
Fumihiko Tachiki
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Chō
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Kusurija no hitorigoto (2023) (serial)
Sósó no Frieren (2023) (serial)
Kazuhiro Nakata
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Initial D Fourth Stage (2004) (serial)
Kowboj Bebop (1998) (serial)