Zdjęcia:
Katsuaki KamataMuzyka:
Toshiyuki OhmoriObsada:
Hiroki Takahashi, Ami Koshimizu, Mamiko Noto, Yui Horie, Hitomi Nabatame, Daisuke Hirakawa, Yū Asakawa, Keiji Fujiwara, Susumu Chiba, Makoto Yasumura (więcej)Serie(2) / Odcinki(52)
Obsada
Hiroki Takahashi
Japonia
Najlepsze seriale:
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Hunter x Hunter (1999) (serial)
Spy x Family (2022) (serial)
Ami Koshimizu
Japonia
Najlepsze seriale:
Kusurija no hitorigoto (2023) (serial)
Mušiši zoku šó (2014) (serial)
Notatnik śmierci (2006) (serial)
Mamiko Noto
Japonia
Najlepsze seriale:
Kusurija no hitorigoto (2023) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Yui Horie
Japonia
Najlepsze seriale:
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Kowboj Bebop (1998) (serial)
Kami-sama hajimemashita OVA (2013) (serial)
Hitomi Nabatame
Japonia
Najlepsze seriale:
Vinland Saga (2019) (serial)
Made in Abyss (2017) (serial)
Samurai champloo (2004) (serial)
Daisuke Hirakawa
Japonia
Najlepsze seriale:
Sósó no Frieren (2023) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Hunter x Hunter (1999) (serial)
Yū Asakawa
Japonia
Najlepsze seriale:
Hikaru no go (2001) (serial)
Fate/stay night: Unlimited Blade Works (2014) (serial)
Naruto: Šippúden (2007) (serial)
Keiji Fujiwara
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Initial D: Second Stage (1999) (serial)
Initial D (1998) (serial)
Susumu Chiba
Japonia
Najlepsze seriale:
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Hikaru no go (2001) (serial)
Makoto Yasumura
Japonia
Najlepsze seriale:
One Punch Man (2015) (serial)
Initial D Fourth Stage (2004) (serial)
Kiseidžú: Sei no kakuricu (2014) (serial)
Yū Kobayashi
Japonia
Najlepsze seriale:
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Mušoku tensei: Isekai ittara honki dasu (2021) (serial)
Šówa genroku rakugo šindžú (2016) (serial)
Sayaka Ōhara
Japonia
Najlepsze seriale:
Kowboj Bebop (1998) (serial)
Made in Abyss (2017) (serial)
Kimi wa hókago Insomnia (2023) (serial)
Yūki Tai
Japonia
Najlepsze seriale:
Naruto: Šippúden (2007) (serial)
Kurošicudži (2008) (serial)
Erufen Rīto (2004) (serial)
Hiroki Yasumoto
Japonia
Najlepsze seriale:
Sósó no Frieren (2023) (serial)
One Punch Man (2015) (serial)
Vinland Saga (2019) (serial)
Hiroyuki Yoshino
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Haikjú!! (2014) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Shinji Kawada
Japonia
Najlepsze seriale:
Sósó no Frieren (2023) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Daisuke Kishio
Japonia
Najlepsze seriale:
Mušiši zoku šó (2014) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Hikaru no go (2001) (serial)
Nobuyuki Hiyama
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Initial D: Second Stage (1999) (serial)
Initial D (1998) (serial)
Yūko Sanpei
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Džudžucu kaisen (2020) (serial)
Mušiši (2005) (serial)
Takeshi Maeda
Japonia
Najlepsze seriale:
Hunter x Hunter (1999) (serial)
Mušiši (2005) (serial)
Naruto: Šippúden (2007) (serial)