Hadžime no Ippo: The Fighting
Reżyseria:
Satoshi NishimuraScenariusz:
Daisuke AranishiZdjęcia:
白井久男Muzyka:
Tsuneo ImahoriObsada:
Kouhei Kiyasu, Wataru Takagi, Emi Shinohara, Kenji Utsumi, Keiji Fujiwara, Sanae Kobayashi, Masahiko Tanaka, Ichirō Nagai, Seiji Sasaki, Rikiya Koyama, Toshihiko Nakajima, Daiki Nakamura (więcej)VOD (1)
Obsada
Kouhei Kiyasu
Japonia
Najlepsze seriale:
Hadžime no Ippo: The Fighting (2000) (serial)
Hadžime no Ippo: The Fighting – New Challenger (2009) (serial)
Tennis no ódži-sama (2001) (serial)
Wataru Takagi
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Initial D: Second Stage (1999) (serial)
Initial D (1998) (serial)
Emi Shinohara
Japonia
Najlepsze seriale:
Kaze ga cujoku fuiteiru (2018) (serial)
Hadžime no ippo: The Fighting! - Rising (2013) (serial)
Hadžime no Ippo: The Fighting (2000) (serial)
Kenji Utsumi
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Keiji Fujiwara
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Initial D: Second Stage (1999) (serial)
Initial D (1998) (serial)
Sanae Kobayashi
Japonia
Najlepsze seriale:
Šówa genroku rakugo šindžú (2016) (serial)
Hadžime no Ippo: The Fighting (2000) (serial)
Hikaru no go (2001) (serial)
Masahiko Tanaka
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Initial D: Second Stage (1999) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Ichirō Nagai
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Seiji Sasaki
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Initial D Fourth Stage (2004) (serial)
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Rikiya Koyama
Japonia
Najlepsze seriale:
Hunter x Hunter (2011) (serial)
One Punch Man (2015) (serial)
Mušoku tensei: Isekai ittara honki dasu (2021) (serial)
Toshihiko Nakajima
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Kowboj Bebop (1998) (serial)
Hadžime no ippo: The Fighting! - Rising (2013) (serial)
Daiki Nakamura
Japonia
Najlepsze seriale:
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Initial D Fourth Stage (2004) (serial)
Yoshinori Sonobe
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Initial D Fourth Stage (2004) (serial)
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Jin Horikawa
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Initial D Fourth Stage (2004) (serial)
Shōko Tsuda
Japonia
Najlepsze seriale:
Kusurija no hitorigoto (2023) (serial)
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Katsuyuki Konishi
Japonia
Najlepsze seriale:
Kusurija no hitorigoto (2023) (serial)
Haikjú!! (2014) (serial)
One Punch Man (2015) (serial)
Satoshi Taki
Japonia
Najlepsze seriale:
Haikjú!! (2014) (serial)
Hadžime no Ippo: The Fighting (2000) (serial)
Seišun buta jaró wa Bunny Girl-senpai no jume o minai (2018) (serial)
Kanji Suzumori
Japonia
Najlepsze seriale:
Hadžime no Ippo: The Fighting (2000) (serial)
One Piece (1999) (serial)
Naruto: Šippúden (2007) (serial)