Džigoku šódžo - Futakomori (2006) (seria)
Twórcy:
Hiroshi WatanabeReżyseria:
Takahiro ŌmoriScenariusz:
Ken'ichi KanemakiZdjęcia:
Shin'yo KondôObsada:
Mamiko Noto, Takako Honda, 酒井香奈子, Masaya Matsukaze, Takayuki Sugō, Ayumi Fujimura, Rumiko Ukai, Hidekatsu Shibata, Tōru Furusawa, Yoshinori Sonobe, Yasunori Matsumoto, Yuri Shiratori, Ryoko Ono (więcej)Opisy(1)
A grief-stricken Hotaru, desperate to end the insanity in town, makes a difficult decision, and the Lord of Hell won't make it easy. (Prime Video)
Obsada
Mamiko Noto
Japonia
Najlepsze seriale:
Kusurija no hitorigoto (2023) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Takako Honda
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Hikaru no go (2001) (serial)
GTO (1999) (serial)
酒井香奈子
Japonia
Najlepsze seriale:
Durarara!! (2010) (serial)
Gunslinger Girl (2003) (serial)
Džigoku šódžo (2005) (serial)
Masaya Matsukaze
Japonia
Najlepsze seriale:
Hunter x Hunter (2011) (serial)
One Punch Man (2015) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Takayuki Sugō
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Vinland Saga (2019) (serial)
Kaidžú 8 gó (2024) (serial)
Ayumi Fujimura
Japonia
Najlepsze seriale:
Haikjú!! (2014) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Dororo (2019) (serial)
Rumiko Ukai
Japonia
Najlepsze seriale:
Darker than Black: Kuro no keijakuša (2007) (serial)
Planetes (2003) (serial)
City Hunter (1987) (serial)
Hidekatsu Shibata
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Tōru Furusawa
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Initial D (1998) (serial)
Hunter x Hunter (1999) (serial)
Yoshinori Sonobe
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Initial D Fourth Stage (2004) (serial)
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Yasunori Matsumoto
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Initial D: Second Stage (1999) (serial)
Initial D Fifth Stage (2012) (serial)
Yuri Shiratori
Japonia
Najlepsze seriale:
Kenpú denki Berserk (1997) (serial)
GTO (1999) (serial)
Ruróni Kenšin: Meidži kenkaku romantan (1996) (serial)
Ryoko Ono
Japonia
Najlepsze seriale:
Notatnik śmierci (2006) (serial)
Kanon (2006) (serial)
Barakamon (2014) (serial)
Satoshi Tsuruoka
Japonia
Najlepsze seriale:
Mušoku tensei: Isekai ittara honki dasu (2021) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Ruróni Kenšin: Meidži kenkaku romantan (1996) (serial)
Fuyuka Ono
Japonia
Najlepsze seriale:
Šówa genroku rakugo šindžú (2016) (serial)
Šigacu wa kimi no uso (2014) (serial)
Major (2004) (serial)
Satoshi Hino
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Haikjú!! (2014) (serial)
Kaze ga cujoku fuiteiru (2018) (serial)
One Punch Man (2015) (serial)
Atsushi Imaruoka
Japonia
Najlepsze seriale:
One Punch Man (2015) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Kanon (2006) (serial)
Chikao Ohtsuka
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Kowboj Bebop (1998) (serial)
Hisahiro Ogura
Najlepsze seriale:
Džigoku šódžo (2005) (serial)
Jami šibai (2013) (serial)
岩田晶子
Japonia
Najlepsze seriale:
NANA (2006) (serial)
Gintama (2006) (serial)
Serial Experiments: Lain (1998) (serial)