Serie(16) / Odcinki(561)
-
Série 1 (1972) - 9 odcinków
-
Série 2 (1973) - 18 odcinków
-
Série 3 (1974) - 39 odcinków
-
Série 4 (1975) - 42 odcinków
-
Série 5 (1976) - 39 odcinków
-
Série 6 (1977) - 42 odcinków
-
Série 7 (1978) - 34 odcinków
-
Série 8 (1979) - 39 odcinków
-
Série 9 (1980) - 36 odcinków
-
Série 10 (1981) - 42 odcinków
-
Série 11 (1982) - 33 odcinków
-
Série 12 (1983) - 41 odcinków
-
Série 13 (1984) - 39 odcinków
-
Série 14 (1985) - 39 odcinków
-
Série 15 (1986) - 39 odcinków
-
Série 16 (1987) - 30 odcinków
Obsada
Stano Král
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Bakaláři (1972) (serial)
Marie Terezie (2017) (serial)
Dnes večer hrám ja (1988) (serial)
Igor Krempaský
Najlepsze seriale:
Mesto tieňov (2008) (serial)
Bakaláři (1972) (serial)
Dr. Dokonalý (2012) (serial)
Ady Hajdu
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Četnické humoresky (2001) (serial)
Tajné životy (2014) (serial)
Alžbetin dvor (1986) (serial)
Viliam Polónyi
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Tisícročná včela (1983) (serial)
Lekár umierajúceho času (1983) (serial)
Nepokojná láska (1975) (serial)
Ivan Letko
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
V tieni vlkov (1971) (serial)
Bakaláři (1972) (serial)
Neporaziteľná Vilma (1976) (serial)
Karol Polák ml.
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Alžbetin dvor (1986) (serial)
Bakaláři (1972) (serial)
Spadla z oblakov (1978) (serial)
Jiří Sequens ml.
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Dlouhá míle (1989) (serial)
Bakaláři (1972) (serial)
Bronzová spirála (1988) (serial)
Yvetta Kornová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Lekár umierajúceho času (1983) (serial)
Slavné historky zbojnické (1985) (serial)
Krev zmizelého (2006) (serial)
Stanislav Dančiak
Państwo słowackie
Najlepsze seriale:
Zbojník Jurošík (1991) (serial)
Lekár umierajúceho času (1983) (serial)
Alžbetin dvor (1986) (serial)
Eva Večerová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Nepokojná láska (1975) (serial)
Alžbetin dvor (1986) (serial)
Mesto tieňov (2008) (serial)
Naďa Kotršová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Bakaláři (1972) (serial)
...a teraz sa rozhodni (1980) (serial)
Smejeme sa storočiami (1983) (serial)
Zuzana Cigánová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Nepokojná láska (1975) (serial)
Alžbetin dvor (1986) (serial)
Zaprášené histórie Ema Bohúňa (1970) (serial)
Alojz Kramár
Austro-Węgry
Najlepsze seriale:
Život bez konca (1982) (serial)
Útek zo zlatej krajiny (1977) (serial)
Na baňu klopajú (1981) (serial)
Milan Kiš
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Tisícročná včela (1983) (serial)
Lekár umierajúceho času (1983) (serial)
Život bez konca (1982) (serial)
Michal Belák
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Naši synovia (1975) (serial)
Zrkadlo občana Pokorného (1967) (serial)
Zaprášené histórie Ema Bohúňa (1970) (serial)
Oľga Adamčíková
Austro-Węgry
Najlepsze seriale:
Bakaláři (1972) (serial)
Rozprávky pätnástich sestier (1982) (serial)
Jozef Dóczy
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Nepokojná láska (1975) (serial)
Der Ochsenkrieg (1987) (serial)
V tieni vlkov (1971) (serial)
Rudolf Kraus
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Lekár umierajúceho času (1983) (serial)
V tieni vlkov (1971) (serial)
Bakaláři (1972) (serial)
Andrej Rimko
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
V tieni vlkov (1971) (serial)
Bakaláři (1972) (serial)
Vivat Beňovský (1975) (serial)
Jozef Bednárik
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Naši synovia (1975) (serial)
Parížski mohykáni (1971) (serial)
Zaprášené histórie Ema Bohúňa (1970) (serial)