Scenariusz:
Miroslav Sovják, Jiří Bednář, Boris Filan, Jiří Melíšek, Ivan Bednář, Petr Markov (więcej)Zdjęcia:
Jiří Stöhr, Karel Holub, Ervín Sanders, Ivo Popek, Saša Rašilov ml., Jindřich Novotný (więcej)Obsada:
Alena Procházková, Eva Jakoubková, Linda Skarlandtová, Jaroslav Satoranský, Vlastimil Bedrna, Marta Skarlandtová, Jiří Plachý ml., Klára Špálová, Dagmar Havlová, Oldřich Vízner (więcej)Odcinki(39)
-
Výhra (S13E01)
-
Křeček (S13E02)
-
Včelař (S13E03)
-
Mama, ja chcem bračeka (S13E04)
-
Sused (S13E05)
-
Čertove volky (S13E06)
-
Věštkyně (S13E07)
-
Vrátný (S13E08)
-
Štěstí (S13E09)
-
Divočák (S13E10)
-
Džínsy (S13E11)
-
Brigáda (S13E12)
-
Klíče (S13E13)
-
Chata morgána (S13E14)
-
Popelka (S13E15)
-
Poslíčkové (S13E16)
-
Lyže (S13E17)
-
Vagóny a ptáci (S13E18)
-
Náš zlepšovateľ (S13E19)
-
Môj strýko Edison (S13E20)
-
Nefunguje (S13E21)
-
Kufr (S13E22)
-
Teta (S13E23)
-
Ping – Pong (S13E24)
-
Hájovna (S13E25)
-
Světáci (S13E26)
-
Jako tenkrát (S13E27)
-
Kufr (S13E28)
-
Kdyby všichni chlapi světa (S13E29)
-
Kapesníček (S13E30)
Obsada
Oldřich Navrátil
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Bylo nás pět (1994) (serial)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Lenka Skopalová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Muž v pozadí (1995) (serial)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Slavné historky zbojnické (1985) (serial)
František Řehák
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Lekár umierajúceho času (1983) (serial)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Přítelkyně z domu smutku (1992) (serial)
Pavla Severinová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Vlak dětství a naděje (1985) (serial)
Tisícročná včela (1983) (serial)
Slovácko sa nesúdí (1975) (serial)
Jiří Krampol
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Záhada hlavolamu (1969) (serial)
Arabela (1980) (serial)
Návštěvníci (1983) (serial)
Miroslav Donutil
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Četnické humoresky (2001) (serial)
Labirynt (2015) (serial)
České století (2013) (serial)
Monika Maláčová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Labirynt (2015) (serial)
Bakaláři (1972) (serial)
Hlava Medúzy (2021) (serial)
Erik Pardus
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Bakaláři (1972) (serial)
Pavel Zatloukal
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze seriale:
Sex O'Clock (2023) (serial)
Bakaláři (1972) (serial)
Útěk do Budína (2003) (serial)
Pavel Handl
Najlepsze seriale:
Kamenný řád (1975) (serial)
Bakaláři (1972) (serial)
U nás doma (1988) (serial)
Karel Vochoč
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Kamenný řád (1975) (serial)
Bakaláři (1972) (serial)
Moje srdcová sedma (1984) (serial)
Milan Šulc
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Četnické humoresky (2001) (serial)
Bakaláři (1972) (serial)
Arrowsmith (1997) (serial)
Miloslav Holub
Austro-Węgry
Najlepsze seriale:
Frankensteins Tante (1987) (serial)
Bakaláři (1972) (serial)
Haldy (1973) (serial)
Jan Odl
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze seriale:
Bakaláři (1972) (serial)
Haldy (1973) (serial)
U nás doma (1988) (serial)
Pavel Skřípal
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Četnické humoresky (2001) (serial)
W cieniu (2018) (serial)
Alexej Pyško
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Furia (2016) (serial)
Volha (2023) (serial)
Marie Motlová
Austro-Węgry
Najlepsze seriale:
Kamarádi (1969) (serial)
Szpital na peryferiach (1977) (serial)
Bakaláři (1972) (serial)
Jan Miller
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze seriale:
Bakaláři (1972) (serial)
Počkej si na bílé štěstí (1987) (serial)
Logaritmus lásky (1985) (serial)
Naděžda Letenská
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Bakaláři (1972) (serial)
Arrowsmith (1997) (serial)
Haldy (1973) (serial)
Jaromír Tůma
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Bakaláři (1972) (serial)