Odcinki(33)
-
Taktika (S11E01)
-
Chemik (S11E02)
-
Čertove obrázky (S11E03)
-
Medové týždne (S11E04)
-
Stávka (S11E05)
-
Anténa (S11E06)
-
Viktorka (S11E07)
-
Multiservis (S11E08)
-
Torma (S11E09)
-
Noční autobus (S11E10)
-
Sultánova favoritka (S11E11)
-
Carmen (S11E12)
-
Pokušení (S11E13)
-
Výlet do Prahy (S11E14)
-
Lék (S11E15)
-
Telegram (S11E16)
-
Věž (S11E17)
-
Vokno (S11E18)
-
Lucka (S11E19)
-
Kouzelnice (S11E20)
-
Krídlo (S11E21)
-
Presadili kvietok (S11E22)
-
Adresa (S11E23)
-
Sbírka (S11E24)
-
Muži z Bombaje (S11E25)
-
Neteř (S11E26)
-
Nevěra (S11E27)
-
Marjánka (S11E28)
-
Žhářka (S11E29)
-
Křeslo (S11E30)
Obsada
Emília Vášáryová
Najlepsze seriale:
Informator (2020) (serial)
Alžbetin dvor (1986) (serial)
Parížski mohykáni (1971) (serial)
Leopold Haverl
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Lekár umierajúceho času (1983) (serial)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Dušan Tarageľ
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Lekár umierajúceho času (1983) (serial)
Nepokojná láska (1975) (serial)
Útek zo zlatej krajiny (1977) (serial)
Viliam Polónyi
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Tisícročná včela (1983) (serial)
Lekár umierajúceho času (1983) (serial)
Nepokojná láska (1975) (serial)
Eva Krížiková
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Nech žije deduško (1978) (serial)
Nikto nie je doma (1972) (serial)
Stratená melódia (1981) (serial)
Dušan Blaškovič
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
V tieni vlkov (1971) (serial)
Útek zo zlatej krajiny (1977) (serial)
Július Vašek
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Lekár umierajúceho času (1983) (serial)
Alžbetin dvor (1986) (serial)
Útek zo zlatej krajiny (1977) (serial)
Zuzana Kocúriková
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
A. C. Dupin zasahuje (1970) (serial)
Zaprášené histórie Ema Bohúňa (1970) (serial)
Bakaláři (1972) (serial)
Emil Horváth ml.
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Tajné životy (2014) (serial)
České století (2013) (serial)
Zaprášené histórie Ema Bohúňa (1970) (serial)
Peter Debnár
Państwo słowackie
Najlepsze seriale:
Lekár umierajúceho času (1983) (serial)
Der Ochsenkrieg (1987) (serial)
Nech žije deduško (1978) (serial)
Božidara Turzonovová
Bułgaria
Najlepsze seriale:
Tajné životy (2014) (serial)
Křeček v noční košili (1987) (serial)
Život bez konca (1982) (serial)
Juraj Kukura
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Via Mala (1985) (serial)
Straty a nálezy (1974) (serial)
Bakaláři (1972) (serial)
Martin Huba
Państwo słowackie
Najlepsze seriale:
Lekár umierajúceho času (1983) (serial)
Nieświadomi (2019) (serial)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Zora Kolínska
Państwo słowackie
Najlepsze seriale:
Alžbetin dvor (1986) (serial)
Straty a nálezy (1974) (serial)
Zrkadlo občana Pokorného (1967) (serial)
Zuzana Kronerová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Lekár umierajúceho času (1983) (serial)
Bakaláři (1972) (serial)
Vivat Beňovský (1975) (serial)
Eduard Bindas
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Dobrodružstvá Budzogáňa, zbojníckeho kapitána (1972) (serial)
Útek zo zlatej krajiny (1977) (serial)
Mesto tieňov (2008) (serial)