Odcinki(33)
-
Taktika (S11E01)
-
Chemik (S11E02)
-
Čertove obrázky (S11E03)
-
Medové týždne (S11E04)
-
Stávka (S11E05)
-
Anténa (S11E06)
-
Viktorka (S11E07)
-
Multiservis (S11E08)
-
Torma (S11E09)
-
Noční autobus (S11E10)
-
Sultánova favoritka (S11E11)
-
Carmen (S11E12)
-
Pokušení (S11E13)
-
Výlet do Prahy (S11E14)
-
Lék (S11E15)
-
Telegram (S11E16)
-
Věž (S11E17)
-
Vokno (S11E18)
-
Lucka (S11E19)
-
Kouzelnice (S11E20)
-
Krídlo (S11E21)
-
Presadili kvietok (S11E22)
-
Adresa (S11E23)
-
Sbírka (S11E24)
-
Muži z Bombaje (S11E25)
-
Neteř (S11E26)
-
Nevěra (S11E27)
-
Marjánka (S11E28)
-
Žhářka (S11E29)
-
Křeslo (S11E30)
Obsada
Filip Švarc
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Dabing Street (2018) (serial) - aktor, narrator
Bakaláři (1972) (serial)
Ulice (2005) (serial)
Petr Nárožný
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Mach a Šebestová (1976) (serial)
Bylo nás pět (1994) (serial)
Škola za školou (1981) (serial)
Stella Zázvorková
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Zahrada (1974) (serial)
Hříšní lidé města pražského (1968) (serial)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Jan Teplý st.
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Muž v pozadí (1995) (serial)
Pod jednym dachem (1975) (serial)
Otto Lackovič
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Hříšní lidé města pražského (1968) (serial)
Bylo nás pět (1994) (serial)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Daniela Kolářová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Taková normální rodinka (1971) (serial)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Sňatky z rozumu (1968) (serial)
Jaromír Hanzlík
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Taková normální rodinka (1971) (serial)
Záhada hlavolamu (1969) (serial)
Byl jednou jeden dům (1974) (serial)
Bronislav Poloczek
Polska
Najlepsze seriale:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Vlak dětství a naděje (1985) (serial)
Arabela (1980) (serial)
Josef Kemr
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Hříšní lidé města pražského (1968) (serial)
Byli jednou dva písaři (1972) (serial)
Pod jednym dachem (1975) (serial)
Marie Pavlíková
Austro-Węgry
Najlepsze seriale:
Četnické humoresky (2001) (serial)
Bakaláři (1972) (serial)
My holky z městečka (1985) (serial)
Zdeněk Junák
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Četnické humoresky (2001) (serial)
Hvězdičky (2018) (serial)
Dobré ráno, Brno! (2023) (serial)
Sylvie Nitrová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Četnické humoresky (2001) (serial)
Největší z Pierotů (1990) (serial)
Bakaláři (1972) (serial)
Mojmír Maděrič
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Kosmo (2016) (serial)
Bakaláři (1972) (serial)
Draculův švagr (1996) (serial)
Ondřej Havelka
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Saturnin (1994) (serial)
Lekár umierajúceho času (1983) (serial)
Lubomíra Sonková
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Četnické humoresky (2001) (serial)
Bakaláři (1972) (serial)
Vyprávěj (2009) (serial)
Zdeněk Maryška
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Četnické humoresky (2001) (serial)
Furia (2016) (serial)
Tři králové (1998) (serial)
Lenka Skopalová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Muž v pozadí (1995) (serial)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Slavné historky zbojnické (1985) (serial)
Arna Mohelská
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Nepokojná láska (1975) (serial)
Slovácko sa nesúdí (1975) (serial)
Bakaláři (1972) (serial)
Ondřej Pavelka
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Furia (2016) (serial)
Povídky malostranské (1984) (serial)
Vyšehrad (2016) (serial)
Milan Horský
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Četnické humoresky (2001) (serial)
Bakaláři (1972) (serial)
Okno do hřbitova (2011) (serial)